>

GÜZELLİK

Igora'dan Sizi Anlatacak Üç Renk!

Eczacıbaşı Schwarzkopf, yeni Igora Spirit Sonbahar-Kış Renk Koleksiyonu'yla doğallığı ve yumuşaklığı saçlarınızda birleştiriyor. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Saç modasında trendleri belirleyen, saç ve modada dünyanın önde gelen isimleriyle çalışan Schwarzkopf Professional'ın trend danışmanları, podyumlardan trendleri anında kuaför salonlarına getirmek için, yılda iki defa, her renk tipine göre üç yön belirliyor.

İçeriğini bu üç'lünün oluşturduğu Igora Spirit 2003 Renk Koleksiyonu'nda, yumuşak "sıcak şarap", doğal "kum fırtınası" ve sofistike "ay ışığı" sonbahar / kış sezonunun saç trendleri olarak belirlendi.

Sıcak Şarap- Kum Fırtınası- Ay Işığı
Bu kışın gözde rengi Igora'nın derin ve zengin viyole tonlarıyla, kadifemsi morların ihtiraslı rengi Sıcak Şarap olacak. Saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık ve cool bir görünüm kazandıracak bu gizemli ve büyüleyici renk, sonbahar-kış sezonu için ideal.

Igora'nın doğal kum rengi tonlarından oluşan Kum Fırtınası ise, yılın her zamanına uyum sağlayabilen yumuşak renk seçenekleriyle, saçlarınıza zarif ve doğal bir hava katacak. Kum Fırtınasının zengin renk tonlarıyla sadece size özel bir Sonbahar-Kış görünümüne de sahip olabileceğiniz gibi, hafif veya keskin renk açmalarıyla genel görünümünüze sıcak veya soğuk bir hava katabileceksiniz.

Ve son olarak Igora Spiritin hayatın karanlık tarafında yaşamaktan hoşlananlar için hazırladığı Ay Işığı... Renklerin en derini ve seksisi olarak kabul edilen siyahın sofistike ve radikal tonları saçlarınızda yeniden hayat bulacak, Ay Işığı koleksiyonuyla siyah, bu sonbahar/kış sezonunda yine iddialı olacak.

Podyumlardaki en son renk trendlerinin saçlarınızda hayat bulması için en yakın Eczacıbaşı Schwarzkopf kuaförleri sizleri bekliyor.

www.igora.com.tr

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>