>

MODA - STİL

adidas x IVY Park’tan İkinci Koleksiyon “This Is My Park”

adidas ve Beyoncé, adidas x IVY PARK işbirliğinin ikinci koleksiyonunu duyurdu.
 
   
 
 
     

Geniş yelpazede beden ölçüsü sunan ve cinsiyet ayrımı gözetmeyen performans ürünleri, ayakkabı ve aksesuarlardan oluşun koleksiyon kapsayıcılığa vurgu yaparak herkesi “parkını” bulmaya çağırıyor. İşbirliğinin yeni koleksiyonu 30 Ekim itibariyla satışta olacak.

Sanatçı, anne, iş kadını Beyoncé'nin yer aldığı video ve fotoğraflarla duyurulan koleksiyon aracılığıyla, Beyoncé izleyiciden kendi parkını - hayal ya da gerçek onları tanımlayan ve merkeze alan yeri - bulmasını istiyor. Kötü özelliklerin neler? Seni ne harekete geçiriyor? Ne düşlüyorsun? Motivasyonun nedir? Cevap "parkınız" ve adidas x IVY PARK'tan ikinci koleksiyon... Kendi parklarını bulan sanatçıların iç güzelliği, gücü, dayanıklılığı ve enerjisinden ilham alan Beyoncé ve adidas, her zaman pozitif ve neşeli olmayı biliyor.

Dünya, sonuçları bilinmeyen çeşitli çatışmalarla karşı karşıya kalırken, Beyoncé parkını zihinsel, fiziksel ve duygusal olarak bulmak için, kendi içine döndü. Beyoncé, görüntülü görüşmeler ve çocuklarının "Moda Cumaları" dediği uğraşlar arasında mutluluğu , yeni yaşam tarzıyla gelen sakinlikte buluyor.

“adidas ve Beyonce’den İkinci Koleksiyon”


adidas x IVY PARK, Beyoncé’nin atletizm ve moda sevgisini adidas’ın performansı ve yeniliğiyle birleştirerek atletik giyimin sınırlarını zorlayarak, güzelliğin fiziksel görünümden daha fazlası olduğunu anlayan herkese ilham veriyor.

adidas x IVY PARK, zahmetsiz bir şekilde işlevsel, durmaksızın şık ve her zaman kapsayıcı bir koleksiyon sunmak için geleneksel performans giyiminin sınırlarını zorluyor. Gerçek mercan, sarı tonları, koyu yeşil ve yeşil tonlardan oluşan canlı bir renk paletinde oluşturulan stiller, yaratıcılarınınki kadar cesur ve yenilikçi bir çalışma tarzını yansıtıyor. Koleksiyon, kullanıcının spordan günlük yaşam geçişine kadar sahip olması gereken tüm stil kodlarını sağlıyor. Yeni standart olarak UNITE FIT'i kullanarak birçok stilde giyim koleksiyonu için etkileyici bir XXXS-4X beden aralığı da sağlıyor.

Aksesuarlar için, fonksiyonel bel ve spor çantasının yanı sıra çeşitli kemer, çorap ve şapka, giyim koleksiyonunun kullanışlılığını ve çok yönlülüğünü tamamlıyor. IVY PARK ayrıca, IVY PARK Ultra Boost, Nite Jogger ve Super Sleek 72 silüetlerinin güncellenmiş renk grupları da dahil olmak üzere ayakkabı alternatiflerini altı yeni stille genişletirken, IVY PARK Forum sneaker'ı hem Mid hem de Lo alternatiflerinde sunuyor. Ayakkabı, klasik adidas silüetlerini yeniden yorumluyor ve yenilikçi bağcık ve kanca sistemlerini kullanarak, ayakkabıların bir spor çantasına bağlamasına olanak tanıyor. Gerçek güzellik zihinlerimizin, kalplerimizin ve bedenlerimizin sağlığındadır ve kendini kapsayıcılık, sevgi, kahkaha, eylem ve neşe ile ifade eder.Beyoncé, IVY PARK'ın tek sahibi ve athleisure markasının tek sahibi olan ilk Siyah kadınlardan biridir. Adidas ve IVY PARK birlikte yaratıcılık, dayanıklılık ve eşitliğe saygı ve bağlılığı paylaşıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>