>

GÜZELLİK

İncecik bir yaz hayal değil!

Dengeli beslenme, egzersiz ve tabii ki kilo vermenize yardımcı yeniliklerle incecik bir yaz sizi bekliyor.
 
   
 
 
     
Yaz geliyor, güzelleşme çabaları hız kazanıyor. Yaza girerken en büyük sorunlardan biri de kilolar. Güzellik salonları, diyetler, kremler ve beslenme destek ürünleri kadınların bu konuda yardımına koşuyor. Kilo verme sorununuza yardımcı olmak için beslenme destek ürünü markası Adventlabs Avioda ile farklı bir çözüm sunuyor.


Farklı fizyolojik sebeplere bağlı olarak kilo alınır ve verilemez. Bu sebeplerin en önemlilerinden biri, karaciğer hareketsizliğidir.

Yumurtada, balıkta, soya fasulyesinde, hububatlarda (buğday), kabuklu yemişlerde (yerfıstığı), yağsız ette ve sebzelerde de ve aynı zamanda anne sütünde de bulunan kolin içeren Avioda, karaciğer hareketsizliği sebebi ile alınan kilolarınızı vermeye yardımcı oluyor. Yağ metabolizmasında görevli olan kolin, yağları karaciğerden alıp uygun yere taşıyor.


Yağ kalıntılarıyla dolu hareketsiz bir karaciğer, besinleri etkili şekilde metabolize edemeyecek, böylece yakma şeklinden çok depolama şekline dönüştürecektir. Yağların, safra ve karaciğer içinde sıkışabilirliğini engelleyen Avioda formülü, yağın karaciğerden dışarıya verilmesini destekleyen ya da arttıran lipotropik besinler olan Kolin, öğütülmemiş tahıl, limon dışı narenciye, kabak, kuruyemişlerde bulunan inostol ve L-Metionin içerir.

Daha geniş bilgi için www.adventlabs.net adresini ziyaret edin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>