>

GÜZELLİK

İpek Tuzcuoğlu Garnier kadını...

Güzelliği, doğal kişiliği, etkileyici bakışları, sıcak ve cana yakın tavırları ile İpek Tuzcuoğlu yeni saç rengiyle büyük beğeni topladı...
 
   
 
 
     
“Beslenen saçta renk bi’başka”

Dünyanın ilk ve tek besleyici maske saç boyası, Garnier Nutrisse Türkiye’de!..

Doğal güzellik ürünleri kategorisinin dünyaca ünlü markası GARNIER NUTRISSE Besleyici Maske Saç Boyası’nın tanıtım kokteyli, Ortaköy Feriye’de düzenlendi. Tanıtım kokteylinde, Garnier kadını İpek Tuzcuoğlu yeni saç rengiyle büyük beğeni topladı.Güzelliği, doğal kişiliği, etkileyici bakışları, sıcak ve cana yakın tavırları ve sanat hayatındaki başarılarıyla, Garnier Nutrisse markasının imajıyla tam anlamıyla örtüşen İpek Tuzcuoğlu kumral saçlarını, Garnier Nutrisse Besleyici Saç Boyasının 4.6 No.lu Kestane kızıl rengi ile boyadı.

Feriye’de gerçekleşen tanıtımın açılışı, Loreal Türkiye Tüketici Ürünleri Bölümü Genel Müdürü Laurent Rioublanc’nın marka hakkındaki konuşması ile başladı. Tanıtım İpek Tuzcuoğlu’nun profesyonel modern dansçılar eşliğinde sahneye çıkmasıyla sona erdi.

Büyük titizlik gösterdiği saçlarının rengini ilk kez değiştiren İpek Tuzcuoğlu, Nutrisse’in meyve yağları özünün saçları besleyerek boyadığını ve maske kıvamı sayesinde akmadığını bu yüzden saçlarının daha parlak ve canlı olduğunu dile getirdi. Oyunculuk performansının yanı sıra dans yeteneği ile de tanınan sanatçı, gecenin finalinde yaptığı mini şov ile bu konuda da oldukça iddialı olduğunu gösterdi.

Garnier Nutrisse, Meyve Yağları Özü saçlara derinlemesine nüfuz ederek saçı boyarken besliyor. Beslenen saçlarda renk daha parlak, canlı ve kalıcı oluyor.50 yıldır kadınların saç boyasındaki ihtiyaçlarını, onları dinleyerek belirleyen Garnier, bugün dünyanın en büyük üçüncü markalarından biri olarak tanınıyor. Saçını evde boyayan kadınların beklentilerine uygun olarak geliştirilen Nutrisse, uygulaması zevkli ve mükemmel sonuç veren özelliğiyle her yaş grubuna 26 adet renk seçeneği sunuyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>