>

GÜZELLİK

Isırganotlu yeni formül

İdeal bir formüle sahip olan ısırgan otlu yeni ‘NEW ERA’ her saç tipine uygun şampuanı tek ambalajda toplamasının yanısıra kepekli saçlar için de bir çözüm...
 
   
 
 
     
Isırganotlu yeni formülİçindeki enzimler, mineraller ve vitaminlerle yüzyıllardır insanlığın her derdine çare olan ısırgan otu, mucize formüle sahip olan NEW ERA da hayat buldu. Her saç tipi için ayrı sunulan mucize artık tek şampuanda birleşti. Hatta artık saçı kepekli olanlar için de NEW ERA da bir seçenek var.

Kaynağını önceki çeşitleri gibi doğadan gelen ısırgan otu ve F vitamini ile sağlayan yeni NEW ERA’lar da saçların canlanmasında büyük rol oynayacak. NEW ERA normal saçlar, yağlı saçlar ve boyalı - yıpranmış - kuru saçlar için kullanıcıya ayrı ayrı sunulmasının yanısıra şimdi tek bir şampuanla her saç tipine çözüm getirdi. Saç tipleri ortak olmayanların artık NEW ERA sayesinde ortak şampuanı olacak. Tek şampuanla istedikleri çözüme ulaşanların yanısıra kepek sorunu olanlar da bu mucizeden yararlanarak kepek için en ideal çözüme ulaşacaklar.

Hava kirliliği, güneş, saça uygulanan işlemler ( boya, perma… ) tarama ve fırçalamanın yarattığı olumsuz etkileri özel formülü ile azaltan veya yok eden, saç diplerindeki kan dolaşımını artırarak canlılığı koruyan ısırgan otlu NEW ERA, saçlarına gerekli bakımı göstermek isteyenler için raflardaki yerini aldı.


Isırgan otu mucizesi

Tarih öncesinden bu yana şifasından yararlanılan ısırgan otu, 16. yüzyıla kadar ezilerek, salatalara karıştırılarak veya kaynatıp çorbalara ilave edilerek kullanıldı. Kaynatılarak içildiğinde saç dökülmesini, kepeklenmesini ve yağlanmasını önleyen bu mucize şimdi şampuanın özünde kullanıcılara sunuluyor. NEW ERA’ nın içinde bulunan F vitamini A, B2, B5, B9, K ve C vitaminleri içeren ısırgan otu ile birleşince ortaya sorunsuz, canlı saçlar çıkmasını sağlıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>