>

KÜLTÜR-SANAT

İstanbul’da Pink Floyd Rüzgarı

Pink Floyd grubunun efsanevi davulcusu Nick Mason, Nickk Mason’s Saucerful Of Secrets grubuyla 6 Haziran 2022’de Volkswagen Arena’da.
 
   
 
 
     

Pink Floyd’un davullarına büyüsünü katan efsanevi bateristi Nick Mason’ın grubu Nick Mason’s Saucerful of Secrets’tan hayranlarının uzun süredir beklediği haber sonunda geldi! Grup, 6 Haziran’da 2022’de BKM ve Pozitif organizasyonu ile Türkiye’ye geliyor.

Nick Mason’s Saucerful Of Secrets grup üyeleri, Nick Mason, Gary Kemp, Guy Pratt, Lee Harris ve Dom Beken, Pink Floyd’un ilk albümünden, 1972 tarihli Obscured by Clouds albümüne kadar şarkılarla birlikte ilk kez ‘’Echoes ‘’ parçasını da bu konserde çalacak.

Covid-19 pandemisi nedeniyle geçen yıl ertelenen turnenin Avrupa ayağına Türkiye’yi katan grup, 6 Haziran 2022’de Volkswagen Arena’da dinleyicileriyle buluşacak. Almanya, Çek Cumhuriyeti, İsviçre, Fransa, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Romanya, Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan, Hırvatistan, Avusturya, Italya, ve Türkiye’de konser verecek olan Nick Mason’ın bu turnesi, bugüne kadarki en büyük Avrupa turnesi olacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>