>

GÜZELLİK

Jowae Nemlendirici Bakım Serisi Kış Soğuklarıyla Savaşarak Cildinize Derinlemesine Bakım Sunuyor!

Kış mevsiminin soğuk günlerinde cildiniz Jowaé’ye emanet!
 
   
 
 
     

Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, doğal nemlendirici ürünleri ile kışın soğuk ve kuru günlerinde hassaslaşan cildinize eşsiz bir bakım yapıyor, cildinizi nemlendiriyor ve anında tazelik sunuyor!

Jowaé Hafif Dokulu Nemlendirici Krem - Tüm Cilt Tipleri İçin
Sakura Çiçeği Özlü


Jowaé Hafif Dokulu Nemlendirici Krem, sakura çiçeği suyu ile cildinizin ihtiyacı olan canlandırıcı ve nemlendirici etkiyi sunuyor. Soğuk havanın cildinizde yol açacağı kuruluklara karşı cildinize E vitamini ve ışıltı kaynağı olan antioksidan etkili lumifenol ile cildi korumaya alıyor ve güçlendiriyor. %88 doğal içeriği ile tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan krem hafif jel yapısı ile ciltte hızlıca emiliyor ve yasemin çiçeği notası ile taze bir his sağlıyor. Günlük bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak olan Jowaé Hafif Dokulu Nemlendirici Krem sabah ve akşam dairesel hareketler ile yüzünüze uygulanıyor.
Fiyat: 179 TL

Jowaé Yoğun Dokulu Nemlendirici Krem - Tüm Cilt Tipleri İçin
Sakura Çiçeği Özlü


Cildinizde soğuk, rüzgar gibi etkenlerin yol açtığı kuruluklara ve hasarlara karşı yoğun nemlendirici ve rahatlatıcı etki sağlayan Jowaé Yoğun Dokulu Nemlendirici Krem içeriğindeki antioksidan etkili lumifenol ve sakura çiçeği suyu ile hücrelere besleyici ve canlandırıcı etki sunuyor. Özellikle kuru cilt tipleri ve hassas ciltlerin kullanımına uygun olan krem cilt tarafından hızlıca emiliyor ve 8 saate kadar nemlendirme aksiyonu sağlıyor. Asya esintili formülü ile kış aylarında cilt dokusunu taze ve ışıltılı bir görünüme kazandırarak bakımınızın vazgeçilmezi olacak olan Jowaé Yoğun Dokulu Nemlendirici Krem sabah ve akşam dairesel hareketler ile yüzünüze uygulanıyor.
Fiyat: 179 TL

Jowaé Nemlendirici ve Dolgunlaştırıcı Maske

Kuruyan cildinize ışıltılı bir bakım sunan Jowaé Nemlendirici ve Dolgunlaştırıcı Maske jel dokusu sayesinde cildinize anında nem etkisi sunarak, dolgun, yumuşak ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor. İçeriğindeki sakura çiçeği suyu, tatlı badem ve keten tohumu özleri cildinizi nemlendirirken çiçeksi kokular bırakıyor. İnce ve hafif yapılı maske hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun.
Fiyat: 169 TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>