>

MODA - STİL

Bc Bonacure’den Güneşli Kampanya!

BC Bonacure saç bakım ürünlerinden SUN serisi yaza yeni bir kampanyayla giriyor. 3 adet Sun ürünü alan tüketiciler şık bir çantaya sahip olabilecekler.
 
   
 
 
     
Güneş, deniz ve kum saçlarınızı yıpratmasın...

BC Bonacure Sun grubu 3 üründen oluşuyor; saç ve vücut şampuanı, güneşten koruma spreyi ve güneş sonrası bakım kürü.

Hair & Body Shampoo; ayçiçek yağı içeren saç ve vücut şampuanı güneş ışınlarıyla yıpranan saçları nazikçe temizler ve yeniden yapılandırır. Ekstra nem ve bakım sağlayan şampuan kum, tuz, klor ve istenmeyen kalıntıları da saçtan uzaklaştırır.

Sun protection spray; suya dayanıklı UV koruması sağlayan güneşten korunma spreyi. Özellikle sudayken saçı güneş ışınlarının zararlarından korur ve ekstra nem verir. Saçın düzgün, iyi durumda ve parlak görünümde kalmasını sağlar, nemi depolar ve saç yapısını güçlendirir, renk pigmentlerinin solmasını önler.

Aftersun treatment; yıpranmış saçlar için özel güneş sonrası bakım kürü. Güneş ışınları ile yıpranan saçlara içindeki pantenol sayesinde nem kazandırarak yeniden canlandırır. Saçı yeniden yapılandırır ve şekil verilmesini kolaylaştırarak , düzgün görülmesini sağlar. Saç yapısının direncini artırır.

Tüketicilerin kuaförlerinden rahatlıkla bulabilecekleri Sun ürünlerinin fiyatları da çok uygun. Saç ve Vücut Şampuanı 15 Milyon TL, Güneşten Koruma Spreyi 25 Milyon TL, Güneş Sonrası Bakım Kürü ise 25 Milyon TL.

Eczacıbaşı Schwarzkopf, saçlarına gereken önemi vermeyi bilen bakımlı kadınların vazgeçilmez markası olmayı sürdürüyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>