>

MODA - STİL

Extravantaj Kampanyası

3k halı ve 3k konsept’te %45 indirim+ 6 taksite varan ödeme kolaylıkları Mayıs sonuna uzatıldı. Ayrıntılar için tıklayın...
 
   
 
 
     
3K HALI ve 3K KONSEPT’in "Extravantaj Kampanyası" karşılaşılan yoğun talep sebebiyle mayıs ayı sonuna kadar uzatıldı. Kampanya dahilinde 3K HALI ve 3K KONSEPT’teki tüm ürünler %45 indirimli ve 6 aya varan taksitli ödeme kolaylıkları ile… Ayrıca Tepe Home’larda bulunan 3K KONSEPT corner’ları da bu kampanyaya dahil.El dokuma halıda dünyadaki beş markadan birisi olma özelliğini taşıyan ilk ve tek Türk markası olan 3K… Klasik ya da geleneksel halıların değişmeyen asaletini, müşterilerinin beğenisine sunan 3K’da Hanedan, Feshane, Savonnerie isimli halı konseptlerinde seçkin, zevk sahibi, geleneksel ve klasik halı seçenekleri görenleri büyülüyor.

3K KONSEPT ise dünyanın en ünlü halı tasarımlarını, trendlere uygun özgün aksesuarlarını ve Calvin Klein, CO Designer, HARO, Life Style, SERRALUNGA ve ANCELO gibi ünlü markaları Türkiye’ye getiriyor. Dünyanın modern tarzda yaratılmış bu en zengin koleksiyonu, halı tasarımında ve dokusunda devrim yaratacak özgün ürünler, binlerce renk ve şaşırtıcı malzemeyle harmanlanan keyifli çizgi ve desenlerde, 3K KONSEPT’in sınırsız yaratıcılığıyla buluşuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>