>

KÜLTÜR-SANAT

Kamuran Akkor “Kader Arkadaşım” ile Tiyatro Sahnesinde!

Kamuran Akkor’un ilk tiyatro oyunu “Kader Arkadaşım”, 18 Kasım Perşembe akşamı KATS Sahne’de tiyatroseverlerle buluşuyor!
 
   
 
 
     

Kamuran Akkor ve Özden Çiftçi’nin birlikte rol aldığı, Tiyatro Şenay’ın komedi oyunu “Kader Arkadaşım”; yıllar sonra ilk defa bir dava alan başarısız bir avukat ile onun kurtarmaya çalıştığı, hayattan ümidini kesmiş bir mahkumun komik hikayesini anlatıyor.

Türk müziğinin en önemli ses sanatçılarından Kamuran Akkor tek perdelik komedi oyunu “Kader Arkadaşım” ile tiyatro hayalini gerçekleştiriyor. “Kader Arkadaşım”; Kamuran Akkor ile başarılı oyuncu Onur Şenay’ın Aralık 2015’te birlikte kurduğu sanat ve eğitim merkezi KATS Sahne’nin prodüksiyonuyla, Tiyatro Şenay tarafından sahneleniyor.

Kamuran Akkor ve Özden Çiftçi’nin birlikte rol aldığı “Kader Arkadaşım”, bir hapishanenin demir parmaklıkları arasında geçiyor. Hayattan beklentisi kalmamış bir suçlu (Kamuran Akkor) ile hayatında daha önce hiçbir davaya girmemiş ama meslek aşkıyla yanıp tutuşan bir avukat (Özden Çiftçi) kafa kafaya verirse ne olur? Hayatlarını kaçırmış bu iki insan, ortak bir noktada nasıl buluşur ve kim kime yardım eder? Birbirlerini tanımazken bir anda kader arkadaşı olan bu iki kadının, birlikte girmeleri gereken bir dava ve mutlu olmayı bekledikleri bir sonuç vardır...

John Mortimer’ın yazdığı, Zeynep Küpeli’nin Türkçeleştirdiği “Kader Arkadaşım”ın yönetmenliğini Onur Şenay üstleniyor. KATS Sahne prodüksiyonuyla sahneye konan oyunun dekorları ve kostümleri ise Oxana Cozlova tarafından hazırlandı.

Tek perdelik “Kader Arkadaşım” oyunu, 18 Kasım 2016, Cuma akşamı saat 20:30’da KATS Sahne’de izlenebilir. Kasım ve Aralık ayı boyunca her Cuma akşamı KATS Sahne’de sergilenecek olan oyunun biletleri Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.

Adres: Müselles Sok No:3 Esentepe/İstanbul
(Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yakını)
Tel: 0212 263 10 63 – 0539 545 21 21


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>