>

GÜZELLİK

Kadınlara Özel 5 Güzellik Sırrı!!!

Bakımlı saçlar, güçlü saçlar, renkli tırnaklar, nemlenmiş cilt, temiz bir yüz… Bakımlı olmanın 10 kuralı sizlerle!
 
   
 
 
     

ŞEKER!

Haftada bir veya iki defa, banyonuzda şeker kullanın. Banyodayken yüzünüzü sabun ile yıkarken sonrasında şeker ile ovalayın. İlk başta yüzünüzde garip bir kazıma hissi olabilir ama birkaç dakika sonra kendinizi iyi hissedeceğinizi göreceksiniz.

VÜCUDUNUZ İÇİN VEGAN!

Vücudunuz için vegan ağırlıklı beslenmekten korkmayın. Uzmanlar vegan beslenmenin vücutyenilenmesi için sağlıklı olduğunu belirterek vegan beslenme ile cilt gözeneklerinizin açılacağını, hücrelerinizin yenileneceğini ve kendinizi hafif hissederek sağlıklı olacağınız konusunda uyarıyor.

AYAKLARINIZA SEVGİ GÖSTERİN!

Ayak bakımı banyo esnasında gözden kaçırılabilecek bir şey. Uzmanlar bu konuda dikkatleri ayaklarınıza çekiyor. Uzmanlar, banyoda ayaklarınız için ayıracağınız 15 dakika ayak bakımı için yeterli olabileceğini belirtirlerken, elleriniz ile ayaklarınızı ovalamak ve dezenfekte etmek olası enfeksiyonlara karşı bir önem olacağını dile getiriyorlar.

ŞİŞMİŞ GÖZLER VE GÖZALTI MORLUKLARINA BUZ!

Uzmanlar bir küp buzu gözleriniz için kullanmanın faydalı olduğunu dile getirerek, antioksidan etkisi ile gözlerin şişmesine ve gözaltı morluklarına iyi geleceğini belirtiyor.

TIRAŞ KÖPÜĞÜ SADECE ERKEKLER İÇİN Mİ?

Kadınlar için şaşırtıcı ve yeni bir haber! Erkeklerin tıraş için kullandıkları köpük saçlar için faydalı. Erkekler sakal tıraşı olurken kullandıkları köpük onların kıl köklerini besler ve sert çıkmasını sağlar. Kadınlar ise bu köpüğü saçlarında kullanabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>