>

MODA - STİL

Discovery Expedition’ın Yeni Rüzgarlık ve Yağmurlukları ile Doğada Konforlu Bir Deneyim

Macera tutkunlarını her türlü hava koşulunda destekleyen Discovery Expedition, koleksiyonuna yeni eklenen parçalarla doğada olmayı konforlu bir deneyime dönüştürüyor.
 
   
 
 
     

Markanın kadın, erkek ve çocuklar için tasarlanmış su itici özellikli yağmurluk ve rüzgar geçirmez üstleri şimdi sadece Boyner’de yerini alıyor.

Türkiye’de sadece Boyner’de yer alan ve Warner Bross. Discovery Global Consumer Products iş birliği ile hazırlanan Discovery Expedition’ın yeni yağmurluk ve rüzgarlık modelleri dış dünyanın beklenmedik hava koşullarına karşı bir koruma kalkanı sunuyor. Doğa yürüyüşü, bisiklet sürme veya kamp yapma gibi her türlü açık hava etkinliği için uygun olan koleksiyondaki parçalar, farklı tasarımları ve çekici neon renkleriyle dikkatleri üzerine topluyor.Doğayı keşfetmeye ilgi duyanlar için vazgeçilmez parçalardan biri olan yağmurluklar, yenilikçi kumaş yapısıyla öne çıkıyor. Su geçirmeyen, hafif ve dayanıklı yapıları ise macera tutkunlarının doğada veya şehir hayatında uzun saatler boyunca rahat hissetmesini sağlıyor.

Macera ve keşif dolu bir yaşama adım atanlar, Discovery Expedition ile özgürce hareket etmek için Boyner mağazalarını, boyner.com.tr, Boyner uygulamasını ve Boyner Now'ı ziyaret edebilirler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>