>

MODA - STİL

Jival’den 2012 Mücevher Trendleri

2012 yılı mücevher modasında canlı renkler yine vazgeçilmezler arasında yerini alırken, siyah pırlanta ile safir, zümrüt, yakut ve topaz ön plana çıkıyor.
 
   
 
 
     

Mücevher trendlerindeki değişim rüzgârı, 2012 yılında da devam ediyor. Kadınların vazgeçilmez aksesuarları olan altın ve pırlanta, ustaların sihirli dokunuşlarıyla abartısız ve zarif takılara dönüşüyor. Sadeliğin ve zarafetin ön planda olacağı 2012 yılında, eski abartılı takıların yerine daha sade fakat şık ve günün her vakti, tüm kıyafetlerle kullanılabilecek takılar ön planda olacak. Canlı renkli değerli taşlar kadar, farklı renklerdeki incilerin de tercih edildiği mücevherlerde, nostaljiden vazgeçemeyenler içinse antika görünümlü takılar ön plana çıkıyor.

2012 yılı mücevher modasında tercihini koyu renklerden yana kullananlar da unutulmamış. Siyah, gri ve lacivert gibi koyu renkler 2012 yılı mücevherlerinde yer almaya devam ederken somon, beyaz ve yeşilin hakim olduğu tasarımlar da ağırlıkta.Renkli taşlar kategorisinde okyanusların rengini çalan safir, yeşiliyle göz kamaştıran zümrüt, aşk ateşi kadar sıcak bir kırmızı olan yakut ve masmavi topaz ön plana çıkıyor. Tasarımlarda ise renkli taşlarla bezenmiş sallantılı küpeler, modern tasarımlı yüzükler, hafif kolyeler, kelepçe bileklikler dikkat çekiyor.

2012 yılı mücevher modasını değerlendiren JİVAL Yönetim Kurulu Başkanı Naim Gençoğlu, “Kadınlar, artık ağır takılar alıp kasada bekletmektense, günlük hayatına eşlik edecek daha hafif ve kullanışlı parçaları tercih etmeye başladılar. 2011 yılı itibariyle özellikle altın fiyatlarındaki aşırı yükselişin pırlantayı daha da cazip hale getirdiğini görüyoruz. 2012 yılında da gitgide sadeleşen ve günün her saati kullanılabilecek özgün ve modern tasarımlı takılar ön plana çıkıyor. Jival koleksiyonlarında da yer alan safir, zümrüt, yakut gibi değerli taşların ön plana çıkacağı, ayrıca farklı ve cesur kombinasyonların da ön planda olacağı bir 2012 yılı mücevher severleri bekliyor” dedi.YENİ YILA JİVAL ile GİRİN!

Sevdiklerinize hediye seçme telaşının yanında, yeni yıl partisi için hazırladığınız kıyafetlere uygun takıları belirleme vakti çoktan geldi.

Jival bu özel ve güzel günde sizi yalnız bırakmıyor. Her bütçeye uygun alternatifleri ile hem gecenin yıldızı olmanızı sağlıyor hem de sevdikleriniz için en şık hediye alternatifleri sunuyor.

Mücevher sektörünün parlayan yıldızı JİVAL, özel günlerin en yakın şahidi olmaya devam ediyor. Farklı renklerdeki kolye ve yüzükleri ile Jival yeni yılda da şıklığınızı tamamlıyor. Jival, yepyeni umutlarla 2012 yılına “Merhaba” diyeceğiniz 31 Aralık gecesinde, kıyafetlerinize fark edilen bir ışıltı katıyor. Yılbaşı gecesine özel, farklı renklerde yüzük, kolye tasarımlarıyla dikkatleri çeken Jival, şıklık yarışında her bütçeye uygun mücevherleriyle, hediye alternatifi olarak da tercih ediliyor.JİVAL, altından pırlantaya kadar geniş yelpazede, kadın, erkek ve çocuklara özel şık ve zarif ürünleriyle göz dolduruyor. Yüzükten küpeye, kolyeden bilekliğe, kravat iğnesinden kol düğmesine ve çocuk ürünlerine kadar geniş yelpazede altın ürünler ile JİVAL, kalite ve estetiği özgün tasarımlarına yansıtarak, bugün Türkiye çapında bin 700’ü aşkın seçkin noktada mücevher severler ile buluşuyor.

PIRLANTADA SİYAH BEYAZ UYUMU

Siyahın ve beyazın kusursuz uyumunu pırlantaya taşıyan bu özel koleksiyon, hanımların günün her saatinde kullanabileceği yüzük ve kolyelerden oluşuyor. Günlük ve spor kıyafetleri tamamlayan siyah beyaz pırlantalar aynı zamanda zarif ışıltısı ile de gece kullanım için uygun.Pırlanta düşkünü kadınlara Melisa hanımdan küçük tüyoları da haberimize ekleyebiliriz;

Pırlantalarınızı taş taşı çizdiği için asla bir arada saklamamınızı, bu yıl gece kullanımlarında sırt V yaka dekoltenin kolyenizi ters takarak muhteşem bir görüntü sağlayacağını ve son olarak JİVAL sertifikalı aldığınız bir pırlantanın bir süre sonra değiştirmek veya satmak istediğinizde aynı aldığınız fiyat üzerinden geri alınarak (hiç bir fiyat kaybı yaşamadan) istediğiniz büyüklükte göz alıcı pırlantaya sahip olabileceğinizi müjdeliyor...

AYRICA YENİ YILDA BİR PIRLANTA ALANA İKİNCİ PIRLANTA JİVAL'DEN HEDİYE KAÇIRMAYIN!


Hazırlayan: Tuğçe Babaeren

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>