>

GÜZELLİK

Kendine Güzel Bak

Sivilceler, selülitler, şekil almayan saçlar...Aslında hepsiyle başa çıkmak mümkün. Yeter ki...
 
   
 
 
     

Güzel görünmemizi engelleyecek her durum çoğu zaman bizi sinir eder. Sivilceler, selülitler, şekil almayan saçlar...Aslında hepsiyle başa çıkmak mümkün. Yeter ki ümitsizliğe kapılmayın ve değiştirmek için çaba gösterin.

SİVİLCELER

Kendimizi sivilcelerden, benlerden ya da lekelerden ibaret biriymiş gibi hissettiğimizde tüm dünyamız kararır. Kimsenin yüzüne bakamaz oluruz ve etrafımızdakilerin bizi beğenmeyeceğini düşünürüz.

Çözüm: Sivilce, siyah nokta, ben... Sorun her neyse onun üstesinden nasıl gelebileceğinizin cevabını arayın. Bu konuda yapılabilecek en doğru hareket bir dermatoloğa başvurmak olacaktır. Böylece cildinizi daha iyi tanıyacak ve uzman tavsiyesiyle doğru ürünleri kullanmış olacaksınız.

SAÇLAR

İşe ya da gezmeye gitmeden önce en büyük sorunumuz saçlarımızdır. Saçlarımızı şekle sokmak için çok zaman harcarız. Saçları kıvırcık olanlar kabarması ve elektriklenmesinden, düz olanlar kafalarına yapışık ve cansız görünmesinden şikayet ederler.

Çözüm: Saçların şekle girmemesinin en önemli nedeni nemsizlik, aşırı yağlanma, uçlardaki kırıklar gibi saç sorunlarıdır. Bu sorunlardan kurtulmak için saç sorununu tespit edip uygun ürünleri seçmelisiniz.Kıvırcık saçlar için bukleleri canlandıran, düz saçlar için pürüzsüz düzlük sağlayan ürünler ile artık onları şekle sokmak daha kolay.

KİLO

3, 5, 8, 15, 20...Vermek istediğimiz kilogramlar farklı olsa da kilo sorunu birçoğumuzun başlıca takıntılarından. Ancak bu sorunlar diğerlerinden daha önemli çünkü bilinçsizce yapılan diyetler sağlığımızı tehdit etmekte ve sağlık sorunlarına yol açmaktadır.

Çözüm:
Öncelikle bir diyetisyene başvurmalısınız. Onun söyledikleri doğrultusunda yaşam tarzınıza en uygun diyeti seçmelisiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>