>

MODA - STİL

İstanbul Shopping Fest başlıyor!

Renkli organizasyonlar, özel indirim ve promosyonları ile alışveriş meraklıları İstanbul Shopping Fest 2004'te buluşuyor.
 
   
 
 
     
İstanbul Shopping Fest 2004, 15 Ocak Perşembe günü alışveriş meraklıları ile buluşuyor.

İstanbul Valiliği’nin himayesinde ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından gerçekleştirilecek olan festivalin açılışına, İstanbul Valisi Muammer Güler, Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna, İTO Başkanı Mehmet Yıldırım ile iş ve sanat dünyasından konuklar katılacak.
15 Şubat’ta kadar sürecek olan festival kapsamında, katılımcı tüm mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, sinemalarda, restaurant ve cafelerde özel indirim uygulanacak; otellerde de festivale özel konaklama fiyatları sunulacak.

Festivalin ana sponsorluğunu üstlenen Türkiye İş Bankası Maksimum Kart, festival boyunca yapılan alışverişlerde 3 kat maksi puan kazandırmanın yanısıra; çeşitli etkinlikleri de organize edecek.

Festival kapsamında geçen yıl olduğu gibi transit yolcuların festivale katılabilmeleri için havaalanından vizesiz çıkış izni alındığı bildirildi.

Festival süresince, Beltur’a ait köşklerde yüzde 20, İDO’larda ise yüzde 30 indirim yapılacak.

Taksim ve Kadıköy meydanlarında kurulan İstanbul Shopping Fest çadırları ile alışveriş merkezlerinde her gün farklı bir sanatçıyla sohbet, şiir ve imza günleri düzenlenecek.

Her gün farklı bir alışveriş merkezinde Ali Poyrazoğlu’nun Sokak Tiyatrosu gerçekleştirilecek.
Ayrıca, festival kapsamında bu yıl alışveriş merkezlerinde büyük çekilişlerin de yapılacağı bildirildi.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>