>

GÜZELLİK

Kepeksiz ve nemli saçlar

Dove, yeni saç bakım serisinde kepeğe karşı etkili ZnPto* ve ¼ nemlendirici sütü bir araya getirerek bir ilke imza atıyor.
 
   
 
 
     
Kepekten kurtulmak uğruna kuruyan saçlar tarihe karışıyor.

Formülündeki kepeğe karşı etkili ZnPto ile saçtaki kepeği yok ederken içeriğindeki ¼ nemlendirici süt ile saçı asla kurutmaz, saç derisini nemlendirir ve sağlığını korur. Sonuç: Kepekten arınmış yumuşak ve parlak saçlar!

Kepek Nüfusun % 50’sini Etkileyen Bir Cilt Problemidir

Cildin yenilenmesi sürecinde ölü deri hücrelerinin normalden daha hızlı ve büyük parçacıklar halinde dökülmesiyle oluşan kepek, nüfusun % 50’sinin zaman zaman karşılaştığı bir cilt problemidir. Kepek problemi, “Malassezia” adı verilen bakterinin saç derisi bariyerine nüfuz ederek deriyi tahriş etmesine yol açar. Saç derimizin bu tahrişe karşı tepkisi daha hızlı ölü deri üretmek olur.

Kuruluktan Korkmanın Sonucu: Kepekli Saçlar

Klasik kepek şampuanları şaçlarda sert, cansız ve mat bir görünüm bırakır. Tüketiciler kepek sorunlarını çözmek için saçlarının güzelliğinden ödün verirler veya saçlarındaki nemi geri kazanmak için kepek şampuanın yanında normal saç kremleri kullanırlar. Böylece kepek sorunlarına kesin çözüm getiremezler. Kepek şampuanı kullananların %50’si saçlarındaki nemi yitirmemek adına normal şampuan ve saç kremlerini kullanmaya devam etmektedir. Kepek problemi olan tüketicilerin %50’si saçlarının yumuşaklığını kaybetme korkusundan kepeğe karşı etkili ürün kullanmamaktadır.

Kanıtlanmış Etki: Kepek Yok, Kuruluk Yok!

Saçı kurutmadan kepeğe karşı etkili ZnPto ve ¼ nemlendirici sütü bir araya getiren ilk şampuanı içeren bu yeni saç bakım serisi sayesinde ilk yıkamadan itibaren kepek problemi azalmaya başlar ve saç doğal parlaklığını korumaya devam eder.

Hassas temizleme sistemi ile her gün kullanım için uygun olan Dove Kepeğe Karşı Etkili Şampuanın normal şampuanlara göre 3 kat daha etkili olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Dove Kepeğe Karşı Etkili Saç Kremi ve Dove Nemlendirici Losyonla birlikte kullanıldığında kepeğe maksimum koruma sağlar ve saç derisindeki kaşıntıyı tamamen giderir. Dove rahatlatıcı losyon eşsiz anti-kepek formülündeki Climbazole ile kepek oluşumunu önler; içerdiği ¼ nemlendirici süt ile saçı besleyerek kurumasını engeller ve saçın yumuşaklığını gün boyu korur.


• ZnPto, dünyada kişisel bakım ürünlerinden endüstriyel ürünlere çok geniş alanda faaliyet gösteren anti-mikrobik bir etken maddedir. ZnPto’ın kanıtlanmış etkisi ve insan sağlığı için hiçbir tehdit oluşturmaması birleşerek, onun 30 yıldan uzun bir süredir dünyanın en çok tercih edilen anti-kepek etken maddesi olmasını sağlamıştır. ZnPto FDA (Kepek Son Denetleme Kurulu) tarafından hazırlanan listede birinci sınıf, yani güvenli ve etkili maddeler arasında yerini almaktadır.

GÖRSELLERİ BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYIN...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>