>

GÜZELLİK

’Kişiye Özel Cilt Bakım Ürünleri’ Koko

Cilt yapısı örnek alınarak geliştirilen ve cildin doğal bariyer yapısı ile uyum gösteren KOKO –dermaviduals ® Türkiye’de
 
   
 
 
     
Dünyada devrim olarak nitelendirilen, cilt yapısı örnek alınarak geliştirilen ve cildin doğal bariyer yapısı ile uyum göstererek alt tabakalara kolayca nüfuz eden ve etken maddeleri bu derin tabakalara taşıyan, alerjik reaksiyon yaratacak madde içermiyor.


Alman araştırmacı Dr. Lautenschläger’in bilimsel araştırmaları sonucunda geliştirilen KOKO –dermaviduals ® preparatları, bilimi cilt estetiği ve sağlığın hizmetine sokuyor. Alerjik reaksiyonlara yol açabilecek emülgatör, koruyucu madde, esans, mineral yağ ürünleri, silikon ve amin içermeyen KOKO - dermaviduals® ürünleri, tabaka yapıları nedeniyle doğrudan deri lipitlerine nüfus ediyor. Böylelikle, istenmeyen yan etkiler önlenirken, preparat içerisindeki etken maddelerin cildin derin katmanlarına nüfuz etmesi sağlanıyor.
Cilt yapısı örnek alınarak, cildin doğal bariyer tabakalarıyla benzer yapıda geliştirilen KOKO –dermaviduals ® preparatları, üç farklı baz kremden ve yirminin üzerinde etken maddeden oluşuyor. Cilt tipi ve ihtiyaca göre baz kremler ve etken maddeler ile her yaş grubunda kişiye özel krem hazırlanabiliyor.

Klasik kremlere göre olan farkları laboratuar ortamlarında, mikroskop altında çok açık görülebilen KOKO –dermaviduals ® preparatları, aynı zamanda çok farklı cilt sorunlarında uygulamak için özel yapılandırılabiliyor.


Cilt Bakım ürünlerinin cilt sağlığı açısından uyması gereken kriterler:

1. Alerjik reaksiyonlar yaratacak maddeler içermemesi gerekir

2. Cildin derinlerine nüfuz edebilecek yapıda olması gerekir

3. Etken maddelerin bu derin tabakalara taşınabilir olmaları gerekir

4. Etkisinin uzun süreli olup örneğin suyla kolayca dışarıya çıkmaması gerekir (yıkama efekti)

5. Farklı kişilerin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilmesi gerekir

6. Bakım özelliklerinin yanı sıra iyileştirici ve koruyucu özelliklerinin de olması gerekirKOKO dermaviduals® ürünlerinin özellikleri:
1. KOKO - dermaviduals® Emülgatör, Koruyucu madde, Esans, Mineral yağ ürünleri, Silikon ve Amin içermez

2. Nano partiküller ve Lipozomlar sayesinde cildin bariyerleri kolayca aşılır ve etkili derinliklere inilir

3. Üstün teknoloji sayesinde Nano partiküller ve Lipozomlar etken maddeler için mükemmel taşıma özelliğine sahiptirler

4. Genellikle kullanılan kremler, ister yağ/su ister su/yağ emülsyonları olsun, emülgatörler yardımıyla homojenize ve stabilize edilir. KOKO - dermaviduals® tabaka yapıları nedeniyle doğrudan deri lipitlerine nüfus ederler

5. KOKO - dermaviduals® preparatları üç farklı baz kremden ve yirminin üzerinde etken maddeden oluşur. Cilt tipi ve ihtiyaca göre baz kremler ve etken maddeler ile her yaş grubunda kişiye özel krem hazırlanabilir.

6. KOKO - dermaviduals® - preparatlar cilt yapısı örnek alınarak geliştirilmiştir ve cildin doğal bariyer tabakalarıyla çok benzerlik göstermektedir. Klasik kremlere göre olan fark mikroskop altında çok açık görünmektedir. Çok farklı cilt sorunlarında uygulamak için özel preparatlar da vardır.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>