>

GÜZELLİK

Kozmetikte büyük fırsat!

Vepa Kozmetik yerli ve yabancı bir çok ürünün satılacağı ilk outlet mağazasını 4. Levent’te açtı. Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Vepa Kozmetik, seri sonu ürünlerin satışa sunulacağı ilk kozmetik outlet mağazasını "Vepa Cosmeticks Outlet" adı altında 4. Levent’teki showroomunda müşterileri ile buluşturdu.

Estee Lauder, Shiseido, Clinique, Nina Ricci, Gosh, Pikenz, Vepa ve diğer prestijli kozmetik markaların birada bulunduğu Vepa Outlet; müşterilerinin bu markalara çok özel fiyatlarla ulaşmasını sağlıyor. 4. Levent Sanayii Mahallesi’ndeki Vepa Kozmetik’te ayrıca parfümden fırçaya kadar bir çok ürünü taksitleyerek kartla alışveriş yapma imkanı da bulunuyor.

40 yıllık birikim

1963 yılında Vedat Öztarhan tarafından kurulan Vepa, saç fırçası üretimiyle başladığı yolculuğuna şimdi çeşitli illerde, spor malzemeleri satılan 14 mağazası ve yeni açılan "Vepa Cosmeticks Outlet" ile devam ediyor. Vepa Özak Kozmetik çeşitli markalı yerli ürünlerinin yanısıra ünlü yabancı markaların Türkiye distrübütörlüğünü de yaparak kozmetik dünyasındaki lider konumunu sürdürüyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>