>

GÜZELLİK

Kumral Bomba Olun

Tülin Şahin iri dalgalarının sırrını şöyle açıklıyor.
 
   
 
 
     

DAĞINIKLIK GÜZELDİR

Çarpıcı görünmek için kusursuz olmak şart değil. Tülin Şahin iri dalgalarının sırrını şöyle açıklıyor “Fön öncesi saçlarıma Hindistan cevizli bir serum sürüyorum. İri dalgalar verilerek saçlarımı öne atıyorum ve iyice karıştırıyorum. Böylece dağınık ve dalgalı görünüyor fakat fazla yapılı durmuyor.”

ÖNCE NEMLENDİRİN

İpek gibi saçlar elde etmek için şampuandan önce bir bakım maskesini 10 dakika kadar saçınızda bekletin. Bu işlem, doğal yağların saç telinin içine nüfuz ederek saçın içerden yumuşamasını sağlıyor. Duruladıktan sonra, saç köklerini şampuanla yıkayarak kiri ve kalıntıları temizleyin.

KUMRAL BOMBA OLUN

Yoğun kakao tonları, daha açık renklerden elde edemeyeceğiniz dramatik bir etki yaratır. Beyonce'nin altın sarısı ve kahve karışımı saç rengini elde etmek için L'Oreal Paris, Casting Creme Gloss sıcak çikolata rengini ya da Gamier, Color Naturals'ın çikolata kahve renkli saç boyasını deneyebilirsiniz.

IŞILTI SAÇIN

Parlayan saçlarla yağlı saçlar arasında ince bir çizgi var. Silikon içeren spreylerle istediğiniz ışıltıyı yakalayabilirsiniz. Parlaklık veren spreyi önce avuçlarınıza sıkın ve elleriniz saçınızın üzerinde gezdirin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>