>

GÜZELLİK

Kumrallar İçin Makyaj Sırları

Açık kumrallar; doğal tonlar sende harika duracak.
 
   
 
 
     

Açık toprak tonları, mavi ve eflatun gözlerini vurgulayacak. Pembenin çeşitli tonları hem göz, hem de yanak ve dudaklarda iyi duracak Maskarada siyahtan vazgeçmezken, dudaklara son dokunuşu şeffaf bir parlatıcıyla yapmalısın. Şeftalimsi tonlar sarışınlarda daha iyi duracağından daha çok pembelere kaymanda fayda var.

Koyu kumrallar; sıcak cilt tonun sana renk seçimi konusunda rahatlık sağlıyor. Koyu toprak renkleri, zümrüt, koyu gri, bej ve kahve, göz rengini ortaya çıkartırken, mercan rengi bir allık elmacık kemikleri için ideal seçim olacak. Belki biraz bronzlaştıcı uygularsan, güneşte bronzlaşmış gibi bir etki elde edebilirsin.

DİKKATİ GÖZLERİNE ÇEK

Şeftali ve pembe tonlarında bir göz farı uygulamak hem göz çevresini aydınlatır, hem de tenine uyum sağlar. Eğer saçların çikolata kahvesi tonlarındaysa, leylak ve mavi far uygulamaktan çekinme.

Dramatik bakan gözler yaratmak da elinde. Bunun için gözlerini siyah bir eyeliner ile belirginleştik. Uygulayacağın kahverengi bir far, saçlarının rengiyle uyum sağlayacak

BU RENKLERDEN KAÇIN

Turkuaz: Kahverengi saçlar ve ister koyu ister açık kumral ten için uygun olmaz.

Zeytin yeşili: Bu tür bir yeşilin içerisindeki sarı tonlar seni hasta gibi solgun gösterir.

Kömür siyahı: Kahve ve koyu grilerle ilgili sorun yok. Ancak dikkatli kullanmakta fayda var yoksa seni bir panda gibi gösterebilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>