>

MODA - STİL

İpekyol’dan Trendlerin Karması

Zamansız lükse vurgu yapan ayakkabılar, ihtişamlı aksesuarlar ile...
 
   
 
 
     

Mevsimler değişiyor, sezonlar yenileniyor, kimi akımlar ise modaya damgasını vuruyor…Grafik 60’lar, Lüx 70’ler ve ayrılmaz tek parçalar ile 2013 Yazında Ipekyol Koleksiyonu trendlerin karmasına sahne oluyor.

Ipekyol Shoes ve aksesuar koleksiyonu 2013 Yazında business, smart trendy, casual smart ve lüks plaj temalarını barındırıyor.Platformlu yüksek topuklar siyah, camel ve kırmızı renklerde çantalar ve cüzdanlarla ahenk oluştururken, inci koleksiyonu, çiçek motifleri ve göz alıcı taşlarla süsleniyor.

Deri ve süetin birlikte kullanıldığı özel dokulu ayakkabılar, şıklık ve yüksek kaliteyi bir araya getiriyor. Yüksek topuklara alternatif; orta topuklar ve babetler, sezonun yeniliği sedef parıltısında rugan materyallerde tasarlandı.

Yılan desenli çapraz bantlı ve bilekten bağlamalı küt topuklu deri ayakkabılar, siyah ve camel deri çantalarla birlikte zamansız lükse vurgu yapıyor.Rahatlığı sevenler için marine temalı babetler ve leoferlar deri ve süet metaryellerde ayaklara konfor sunarken, inci taş birlikteliğinde tasarlanan bileklikler, bu rahat görünümü zenginleştiriyor.

Sahilde de sofistike olmak isteyenler için hazırladığımız plaj koleksiyonu ise şıklığınızı deniz kenarında da tamamlamak için sizleri bekliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>