>

GÜZELLİK

Kusursuz Bir Ten İle Yılbaşı Gecesi Işıldayın

Avène Renkli Nemlendirici...
 
   
 
 
     

Eau Thermale Avène Hydrance Perfecteur SPF 30 verdiği hafif renk tonuyla, pürüzleri kapatır, cilt tonunu düzenler ve içeriğindeki Avène Termal Suyu’nun etkisiyle cildi uzun süre nemlendirir. Renklendirici bakır renkli ve sedefli ajanlar sayesinde soluk cilt tonunu düzenleyerek doğal bir görünüm sağlar. Ciltteki akne izlerini ve lekelerin görünümünü engellemeye yardımcı olur. Doğal ajanlar içeren yumuşak, matlaştırıcı, pürüzsüzleştirici yapısıyla homojen olmayan renk dağılımını düzenler, mikro çizgileri doldurur ve cildi aydınlatır. Renk tonu düzenlenen cildiniz yılbaşı gecesi boyunca ışıldar.

Ciltteki kuruluk, nemsizlik, pürüzler ve ton farklılıklarının nedenlerinden biridir. Nemsiz kalmış cilt matlaşır, parlaklığını ve esnekliğini kaybederek, sert ve pürüzlü hale gelir.

Avène Hydrance Perfecteur SPF 30 Krem, cildinizi nemlendirir, zararlı güneş ışınlarından 30 koruma faktörüyle korur, formülündeki kuvvetli anti-oksidan olan E vitamini öncüsüyle (pre-tokoferil) serbest radikallere karşı bir kalkan oluşturur. Renklendirici bakır renkli ve sedefli ajanlar sayesinde soluk cilt tonunu düzenleyerek doğal bir görünüm sağlar. Ciltteki güneş lekeleri, akne izleri veya yaşlanmaya bağlı lekelerin görünümünü engellemeye yardımcı olur. Doğal ajanlar içeren yumuşak, matlaştırıcı, pürüzsüzleştirici yapısıyla homojen olmayan renk dağılımını düzenler, mikro çizgileri doldurur ve cildi aydınlatır.

Avène Termal Suyu’nun yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkileriyle formülü güçlendirilmiştir. Avène Termal Suyu kremin cilt tarafından hızla emilerek, uzun süreli nemli kalmasını ve sağlıkla ışıldamasını sağlar.

Eau Thermale Avène Hydrance Optimale Skin Tone Perfecteur SPF 30 kuru ve çok kuru ciltlerle, normal ve karma ciltler için formüle edilmiştir.

Kuru ve çok kuru ciltler için RICHE,

Normal ve karma ciltler için LEGERE geliştirilmiştir.

Paraben, Alcohol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Octocrylene, Methoxycinnamate, Cyclic Silicones içermeyen formülüyle güvenlidir.

Kullanım Şekli: Düzenli olarak sabahları temiz ve kuru cilt üzerine, yüz ve boyun bölgenize hassas bir şeklide masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emildiği için, uygulaması kolaydır ve etkisi anında gözlenir. Anında kızarıklıkları görünmez hale getirir ve yatıştırır.

Eau Thermale Avène Hydrance Optimale Skin Tone Perfecteur SPF 30
Eczane Satış Fiyatı: LEGERE 40 ml 89 TL / RICHE 40 ml 89 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>