>

GÜZELLİK

M·A·C Cosmetics Uluslararası Pop Yıldızı Danna Paola’yı Global Marka Elçisi Olarak Duyurdu!

Ekim ayında başlayan uzun vadeli ortaklık boyunca Danna, M·A·C`in dünya çapındaki yeni ürün kampanyalarının ve koleksiyonlarının yüzü olarak görülecek.
 
   
 
 
     

Müziğini ve tarzını hep özgürce ifade eden, kendine güvenen ve özgün yaklaşımıyla tanınan, Meksika’lı 28 yaşındaki sanatçı, M·A·C'in özgünlük ve sanatsallık değerlerini simgeliyor. Şarkıcı, yazar, yapımcı, söz yazarı, oyuncu ve çok yönlü bir yetenek olan Latin Grammy Ödülü'ne aday gösterilen bu isim, müziği kadar dış görünüşüne de önem veriyor. Müziği, kendi benzersiz tarzında pop ritimleri ve melodileri ile birleştirirken makyaj tarzını da klasikten dikkat çeken görünümlere kolayca çevirebiliyor.

Danna bu heyecan verici birliktelik için "M·A·C Cosmetics ailesinin bir parçası olmak benim için bir rüya gibi. Bu ürünleri hayatım boyunca kullandım. Gençken çantamda her zaman M·A·C vardı; Ruby Woo ruj, maskara ve kirpikler… Bugün de aynı şekilde, tek fark daha fazla ruj var! Ayrıca müzikal tiyatroda M·A·C Chromacake ürünlerini kullanmayı da çok seviyorum.” dedi.

Güzellik ipuçlarından cilt bakımı sırlarına, en sevdiği M·A·C ikonlarından profesyonel tekniklere kadar, Danna'nın Global Elçi rolü, M·A·C hayranlarını onun yaşamına ve tarzına yaklaştıracak. Trend belirleyici güzellik görünümlerine dair gerçek tüyolar, yeni ürün kampanyaları aracılığıyla hayata geçirilecek. Aynı zamanda bu iş birliğinde Danna'nın makyaj görünümleri, en az repertuarı kadar çeşitli ve heyecan verici olmayı vaat ediyor.

M·A·C Latin Amerika Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ingrid Abdo: “Danna, dünya genelindeki hayranlarının kalbini fethetti. Karizmatik kişiliği ve yeteneği kültürel sınırları aşmaya devam ediyor,” dedi ve ekledi: “Uluslararası sahnede fırtınalar estirirken Danna ile çalışmak inanılmaz derecede heyecan verici. Onun eşsiz güzellik ve tarzını M·A·C ile keşfedeceğiz.”

M·A·C Global Yaratıcı Direktörü Drew Elliott: “M·A·C, kendine güvenen ve yaratıcılığın pozitif değişimi etkilediğine inanan global trend belirleyicilerle tanınır.’’ dedi ve ekledi: "Danna'nın ışıltılı, özgün ve bireysel ruhu - güzellik görünümlerini sahiplenme ve makyajla kendini ifade edişi M·A·C için en önemli olan özgür düşünce ve sanat ile tamamen uyumlu."

Bu iş birliği, Danna’nın bu sonbaharda gerçekleşecek olan Amerika turunun ABD ayağı ile eş zamanlı olarak Ekim ayında başlayacak. M.A.C olarak Danna’nın backstage’lerinde destek veriyor olacağız. En son güncellemeler için #MACDannaPaola'yi takip etmeyi unutmayın!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>