>

GÜZELLİK

Makyaj Hileleri

Kemikli burnunuzdan, cildinizin solgun görünümünden ya da alnınızdaki sivilcelerden mi şikayet ediyorsunuz… Umutsuzluğa kapılmayın!
 
   
 
 
     

DOLGUN DUDAKLAR:

Dudaklarınızı olduğundan daha dolgun göstermek için alt dudağınızın ortasına ve üst dudağınızın kenarlarına simli pembe parlatıcı sürün. Anlaşılması zor olan bu parlaklık dudak kalemi olmadan bile dudakları olduğundan daha büyük gösteriyor.

KAŞLAR:

Kaşlarınızın boyutları birbirinden farklıysa günlerce kaşlarınızın uzamasını beklemenize gerek yok. Toz far ya da göz kalemiyle hayalini kurduğunuz kaşlara anında kavuşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken boşlukları doldurup iki kaşı birbirine eşitlemek.

SİVİLCELERLE VEDALAŞIN:

Özel bir günde yüzünüzün tam ortasında çıkmış kocaman bir sivilceden ya da eski bir izden kurtulmak için makyaj altı bazları kullanmalısınız.

KİRPİKLERİNİZE HACİM VERİN:

Hollywood yıldızlarının sahip olduğu fırça gibi kirpiklerin hayalini kuruyorsanız, işe kirpiklerinizi kıvırmakla başlayın. Ardından kirpiklerinize maskara sürün. Böylece kirpikleriniz olduğundan daha uzun ve dolgun görünecek.

İNCE BURUN:

Burnum çok geniş diye dertleniyorsanız, burnunuzun uzunluğu boyunca açık tonda makyaj altı bazı sürmelisiniz. Ardından kendi ten renginizden daha koyu tonda bir kapatıcıyı burnunuzun her iki yanına uygulayın. Bu gölgeleme işlemleri sayesinde burnunuzun olduğundan daha ince göründüğünü fark edeceksiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>