>

AŞK - CİNSELLİK

Terk Edildim!...

Terk edilen erkek de depresyona giriyor.
 
   
 
 
     

Ayrıldıktan sonra erkekler hayatlarına daha kolay devam ediyorlar, kadınlar daha çok üzülüyor zannediyoruz ancak işin aslı öyle değil... Yapılan araştırmalar, erkekler için ayrılığı atlatmanın daha zor olduğunu ortaya koydu.

Terk edilen erkeklerde depresyon çok sık ortaya çıkıyor. Kalp hastalıkları, nefes darlığı gibi problemlerle karşılaşan erkekler, sevdikleri kadını unutmak için ortalama 5 seneye ihtiyaç duyuyorlar. İlişkinin kötü gittiğine dair belirtileri anlayamayan erkekler, bir anda terkedilince sudan çıkmış balığa dönüyorlar. Her gün kavga bile etseler, ayrılık akıllarının ucundan geçmiyor ve karşı taraftan böyle bir talep gelince dengeleri alt üst oluyor, egoları zedeleniyor.

Kadınlardan farklı olarak acılarını rahatça yaşayamayan erkekler, arkadaşlarıyla bu konuları konuşmaktan kaçınıyorlar ve tüm üzüntülerini tek başına yaşamak zorunda kalıyorlar. Bu da onları iyice yalnızlığa ve psikolojik bozukluklara itiyor. Terk edilen erkeklerde alkole başlama, iş hayatında problemler yaşama ya da suç işleme gibi durumlarla sıklıkla karşılaşılıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>