>

GÜZELLİK

Makyaj yaparken göz çevrenizi yenileyin

Ünlü Amerikan markası DejaVu, Gözaltı bakım ürünü DejaVu Under-i Rejuvenator ile morluk ve kırışıklıkları hafifletiyor
 
   
 
 
     
Estetikte devrim yaratan anti-aging dünyasında çığır açan, doğal kas gevşetici GABA’yı içeren ünlü Amerikan markası DejaVu, Gözaltı bakım ürünü DejaVu Under-i Rejuvenator ile morluk ve kırışıklıkları hafifletiyor

Yaşlanmaya karşı etkili Ester-C, sağlıklı yaşamı destekleyen anti-oksidanlar, Aloe Vera, Gynostemma, Peptide ve Ceramide içeren gözaltı morlukları ve kırışıklıklarına karşı stick şeklindeki DejaVu Under-i Rejuvenator, gözaltı kapatıcı özelliği taşırken morluk ve kırışıklıklarda da 48 saat içinde gözle görülür bir etki yaratıyor.

DejaVu ürünleri yurtdışında Victoria Beckham, Liz Hurley, Pierce Brosnan gibi ünlü simaların gençlik sırrı olarak da biliniyor. 2- 4 hafta içinde maksimum etki gösteren DejaVu Under-i Rejuvenator 135,00 YTL’den satışa sunuldu.


Hem tedavi edici, hem kapatıcı...
Mira Kozmetik tarafından sadece yetkili eczanelerde satışa sunulan DejaVu ürünlerinde sağlanan memnuniyet ve kalıcı etkinin yanısıra ürünler hipo-alerjik olup dermatologlar tarafından tavsiye ediliyor. Eczanelerde bulunan tester’lar ile ürün denemesi yapılabiliyor. Işıltılı görünüm kazandıran yapısı ile mükemmel bir makyaj bazı oluşturuyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>