>

GÜZELLİK

Mavala’dan yeni ürünler

Mavala’dan, yepyeni ürünler “Mavala Nail Gloss” ve “Mavala Lip Gloss” artık Türkiye’de.
 
   
 
 
     


Bayanların kendine olan özeninin bir göstergesi olan tırnaklar, Mavala tarafından geliştirilen Nail Gloss Koleksiyonu ile artık bir başka parlıyor. Işığı yansıtarak tırnaklara göz alıcı bir parlaklık kazandıran Nail Gloss parlatıcıları, mikro parlak tanecikli 6 ojeden oluşuyor. İsimlerini dünyanın egzotik köşelerinden alan ojeler canlı renkleri ve kendilerine has parlaklıkları ile, baştan çıkarıyorlar.

“Mavala Nail Gloss” Koleksiyonu’nu, pembenin en zarif tonu Riviera, ahududu şerbeti kadar parlak fuşyası ile Maul, şeker tadındaki pembe ile Malibu, yumuşak leylak rengi ile Ipanema, platinin asaletini yansıtan Bora Bora ve turuncunun en egzotik hali Cancun ile farklı alternatifler sunuyor.

Mavala, Lip Gloss sedef parçacıklarından gelen parlaklığın yanı sıra dudaklara benzersiz bir koruma sağlıyor.

Yapışkan olmayan ve rahatça kullanılabilen Mavala Lip Gloss, içeriğindeki üzüm çekirdeği yağı yaşlanma etkilerini yavaşlatıyor. Üzüm çekirdeği, içerisinde yer alan polifenol ve E vitamini molekülleri ile yaşlanmanın %80’ine neden olan serbest radikallerle savaşarak, dudağın doğal korumasını güçlendiriyor ve yaşlanma etkilerini azaltıyor.

Mavala Nail Gloss Satış Fiyatı : 11 YTL.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>