>

GÜZELLİK

Max Factor’den Star Wars’a Özel Koleksiyon

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Max Factor, Star Wars ile global bir ortaklığa imza atıyor.
 
   
 
 
     

Max Factor, Türkiye’de 17 Aralık’ta vizyona girecek Star Wars Episode VII: Force Awakens (Yıldız Savaşları Bölüm 7: Güç Uyanıyor) filmi için altı göz alıcı makyaj stilinden oluşan sınırlı sayıda bir koleksiyon hazırladı.

Bu ortaklık, yüz milyonlarca kadın takipçisi olan Star Wars’a kadınlarla yeni ve farklı bir şekilde iletişim kurma şansı veriyor. Böylece kadınlar makyajın ifade gücü sayesinde Star Wars hayranlıklarını dışa vurma imkanı buluyor. Max Factor de güzellik sektöründe, kendini popüler kültürün asla dışında bırakmayan bir marka olarak, popüler kültürün bir parçası olan Star Wars ile birlikte çalışıyor.

Star Wars, kilit karakterlerin geçirdiği dönüşümler ve insan ırkının aydınlık ve karanlık tarafının keşfi gibi bir dizi kilit tema içeriyor. Max Factor makyajı kadınların kişisel dönüşüm gücünü etkin kılmanın ve farklı stiller deneyerek kendilerini keşfetmelerinin bir anahtarı olarak görüyor. Dünyanın en ünlü makyaj uzmanlarından olan Max Factor Global Kreatif Direktörü Pat McGrath, dönüşüm yaratan Star Wars makyaj serisini tasarlamak için özel olarak çalıştı.

Pat, filmdeki iz bırakan karakterlerden ve aydınlık / karanlık taraf temalarından ilham alarak kadınların kendi makyajlarını kendilerinin yapmasını ve kendilerini ifade etmesini sağlayacak üçü aydınlık üçü de karanlık tarafta olmak üzere altı modern ve yenilikçi makyaj stili yarattı.

Max Factor bu birlikteliği kutlamak için Pat McGrath'in göz alıcı makyaj stillerini yaratırken kullandığı en yeni tonları içeren ve sınırlı sayıda üretilen Star Wars koleksiyonunu satışa çıktı!

Max Factor Star Wars False Lash Effect Maskara’nın tavsiye edilen satış fiyatı 50,90 TL
Max Factor Star Wars Colour Elixir Ruj’un tavsiye edilen satış fiyatı 39,90 TL 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>