>

GÜZELLİK

Memorial Hastanesi Estetik Merkezi

Memorial Hastanesi, Doktor Seran Göçer yönetimindeki deneyimli ekibi ve son teknoloji cihazlarıyla medikal estetik merkezini yeniledi.
 
   
 
 
     

Modern tıbbın sunduğu olanaklar arttıkça, bütün dünyada kadınlar, gençlik ve güzellik yarışına girdi. Her geçen gün giderek yaygınlaşan zayıflama ve cilt gençleştirme uygulamaları; Amerika, Brezilya ve Avrupa ülkelerinde kuaförlere kadar uzanırken, uzmanlar işin ehli olmayan kişiler ve koşullarda yapılan bu yardımcı tedavilerin tehlikeleri konusunda uyarıyor.Ülkemizde de saç ekimi gibi konularda, hangi merkezlerin yetkili olacağı dava konusu olurken, artık büyük hastaneler de medikal estetik uygulamalarına ilgi göstermeye başladı. Türkiye’nin ilk JCI ( Akreditasyon Belgesi) kalite sertifikasına sahip, dünya standartlarında hizmet veren Hastanesi Memorial, medikal estetiğin sunduğu tedavilerin, tam donanımlı bir hastanede ve uzmanlar gözetiminde uygulanmasını sağlayarak bir ilke imza atıyor.

Memorial Hastanesi’nde 2003 yılında hizmete giren güzellik bölümü, dünya güzellik teknolojisinin son ürünleri ile yenilendi. Doktor Seran Göçer’in kurucusu olduğu medikal estetik merkezi, varolan güzellik bölümündeki son teknoloji ürünü cihazlarla, yurt dışından sağlık turizmi için ülkemize gelecek turistlere de kaliteli hizmet sunmayı hedefliyor. Seran Göçer, başta İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu olmak üzere iş ve siyaset dünyasının doktoru olarak tanınmakta.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>