>

GÜZELLİK

Meyve Maskeleri!

Meyveler güzelliğiniz için en başyardımcınızdır her zaman… Meyve losyonları ve maskeleri ile güzelliğinize güzellik katmanın tam zamanı…
 
   
 
 
     

ÇİLEK MASKESİ

Canlandırıcı etkisi vardır, kuru ciltlere önerilir. Ancak gerici etkisi nedeniyle 10 dakikadan fazla ciltte tutulmamalıdır. 4 çileği ezerek 1 çorba kayığı nemlendirici kremle karıştırın. Bütün yüze ince bir tabaka halinde sürün ve 5 dakika bekletin. Ayda 2 kez uygulamak yeterlidir.

ELMA MASKESİ

Özellikle karma ciltlere öneriliyor, zira yüzün yağlı olmayan bölgelerini kurutmaz. 1 kahve kaşığı elmanın içini iyice ezerek, 2 kahve kaşığı nemlendirici kremle karıştırın ve 20 dakika yüzünüzde bırakın. Haftada 2 kez uygulayın.

PORTAKAL MASKESİ

Meyve asidi açısından etkili olan portakal, normal ciltler için öneriliyor. Portakalı sıkıp, suyunu damla damla 2 kahve kaşığı nemlendirici kremin içine katın. Maskeyi yüzünüze sürüp, 10 dakika bekletin. Haftada 2 kez uygulayın.

ÜZÜM MASKESİ

Özellikle karma ciltlere öneriliyor. Ancak yorgun ciltlerde de iyi sonuç veriyor. Portakal maske si gibi hazırlayıp, yüzünüzde 10 dakika bekletin. Haftada 1 kez uygulayın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>