>

GÜZELLİK

Mezoterapi'de son gelişmeler

Milenyumunun gözde tedavi yöntemleri mezobotoks, mezopeel, mezodrenaj, elektroporasyon, ağrı yönetimi, lipodissolve ile ilgili yeni ilerlemeler...
 
   
 
 
     


Milenyumunun gözde tedavi yöntemi mezoterapi hakkındaki son gelişmeler, 15–16 Nisan tarihlerinde düzenlenecek “1. Mezoestetik Eğitim Günleri - Ulusal Mezoterapi Kongresi”nde paylaşılıyor.

Konferansta tıp ve estetik alanlarının özel tedavi yöntemi mezoterapi hakkındaki son gelişmeler, konunun önemli bilim adamları tarafından masaya yatırılacak. Mezobotoks, mezopeel, mezodrenaj, elektroporasyon, ağrı yönetimi, lipodissolve ile ilgili yeni ilerlemelerden söz edilecek.

Konferans konuşmacıları ise alanında oldukça kıymetli isimler bulunuyor:
Fransa’dan AMME Başkanı Dr. Christian Bonnet ve AMME Başkan Yardımcısı J.J.Perrin, ABD’den ISAM Başkanı - AAAM Başkan Yardımcısı Dr.Luc Dewandre, Uluslararası Kozmetik Cerrahi Akademisi Üyesi Dr. Omar, Türkiye’den ise Dr.Turgut Alpaydın ve Dr.Hüseyin Atalay.

İki günlük konferans ve uygulamalı workshop şeklinde yapılacak konferansa katılanlara tüm dünya ülkelerinde tanınan “AAAM”, “AMME” ve “ME” sertifikaları verilecek. Bu üç orijinal sertifikanın bir arada verilmesi ise bu konferansın ayrıcalıklı ve farklı olduğunun bir kanıtı...

Bu konferans, yılda birkaç kez farklı illerde düzenlenecek “Mezoestetik Eğitim Günleri”nin ilki olma özelliğini taşıyor.

Konferans programını www.mezoterapikongresi.com adresinde bulabilirsiniz.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>