>

GÜZELLİK

Mısır’ın Yıldızı Sothys Gençleştiriyor!

Sothys’in yeni ürünü Global Anti-Age Destressing Treatment, cildin yaşlanmasını yavaşlatma ve kırışıklıkları azaltmada mucizevi bir etkiye sahip. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Hint inciri, soya – nutriskin ve protein mucizesi

Eski Mısır gökbilimcilerinin sonsuz güzellik ve ışıltı anlamına gelen Sothys ismini verdikleri uğurlu yıldız, bugün kozmetiğin dev markası Fransız kökenli Sothys olarak karşımıza çıkıyor ve eski Mısır’ın güzellik reçetelerini ayağımıza getiriyor:

Sothys’in yeni ürünü Global Anti-Age Destressing Treatment, cildin yaşlanmasını yavaşlatma ve kırışıklıkları azaltmada mucizevi bir etkiye sahip.

21 gün boyunca, özellikle Secret de Sothys Cream ile birlikte kullanıldığında etkisi daha da artıyor ve cilt gözle görülür biçimde gençleşiyor.

Sothys laboratuarlarında yapılan testlerde 21 gün sonunda kırışıklıklar ve sarkmada mucizevi bir azalma görülürken, nemlendirici, gençleştirici ve sıkılıştırıcı etkide mükemmele yakın artış olduğu tesbit edildi. Bilimsel araştırmaların sonuçlarına göre cildin gençlik ışıltısının gözle görülür şekilde geri döndüğü anlaşıldı.

Sothys Global Anti-Age Destressing Treatment, dış etkenlere ve doğal yaşlanmaya karşı cildin savunma sistemini uyararak, korunma mekanizmasını harekete geçiriyor. Eski Mısırlılar tarafından da güzellik malzemesi olarak kullanılan Hint inciri, Sothys lobarotuarlarında etkili özlere dönüşürken cildi koruyor ve sıkılaştırıyor. Proteinler ise cilt yorgunluğuna karşı savaşıyor. Soya ve nutriskin kompleksi ise cildin hücresel aktivitesini artırıyor.

Sothys Global Anti-Age Destressing Treatment yağsız bir ürün. Sabah-akşam kullanılması gerekiyor ve bir günlük kullanıma uygun tüplerde satılıyor. 21 ürünlük Sothys Global Anti-Age Destressing Treatment 390.000.000 TL ve sadece güzellik enstitülerinde satışa sunuluyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>