>

AŞK - CİNSELLİK

Sevgilinizle ikinci raunt

Her şey bitmişti veya öyle sanıyordunuz ama bir gün eski sevgiliniz size dönmek istedi. Her şey alt üst oldu… Peki, ikinci bir raunt gerçekten iyi bir seçim mi?
 
   
 
 
     
Herkesin hayatında "Eğer... olmasaydı, ne mutlu olurduk" dediği bir sevgilisi olmuştur. Yani eğer şehrinizi değiştirmemiş, yeni bir işe girmemiş ya da bir başkasıyla tanışmamış olsaydınız, geri dönebileceğiniz bir sevgili... Belli bir süre sonra size geri dönmek isteyen sevgili, kolay atlatılmayacak bir sorun. Evet mi, hayır mı cevabını vermeden önce içinizde fırtınalar kopması normal. Birkaç saniye için geçmişinize gitmek Bir ilişkiye yeniden devam etmek bir DVD'yi yeniden başlatmak kadar kolay değil.

Kendinize şu soruyu sorun: Siz hala aynı kişi misiniz? Geri dönmek, hayatınızın bazı etaplarını yok saymak demek ki, bu çok zor.

Bu sefer olacak mı, olmayacak mı?

İkinci bir raundun nasıl olacağı, aslında birinci raundun nasıl bittiğine bağlı. Eğer geçici bir sebep yüzünden ayrıldıysanız, olabilir ancak kalıcı bir sorun söz konusuysa, yine hüsranla sonuçlanma riski çok yüksek.

Annenizin sözü gibi gözükse de, tavsiyemiz şu: Size eski bir alışkanlığa dair her ne kadar söz verse de sözünü tutması mümkün değil (veya uzun vadede tutması) o yüzden siz siz olun, boş ümitlere kapılmayın.

Gerçek ‘Mutlu son’ var mı?

Geri dönüşünün sebebiyle ilgili bir türlü karar veremiyorsanız, çevrenizden yardım isteyin. Arkadaşlarınız ilişkinizi daha objektif şekilde değerlendirebilirler. Eğer ilk geri dönüşü ise, arkadaşlarınız belki size cesaret vereceklerdir (fazla şans vermeseler de). Ayrılık sebebiniz neyse, onu geçici bir durum olarak kabul edip, yeni bir başlangıç yapmaya çalışın. Her şey iyi gidiyorsa harika. Gitmiyorsa bunu yaşayarak fark etmeniz biraz acı verici ama gerçekçi olmanız gerekir. İlişkiyle ilgili ikiniz de hevesli olmalısınız, başka türlü bunu yürütemezsiniz. Eski döneminizle ilgili herhangi bir kin veya kötü duygu barındırmamalısınız.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>