>

GÜZELLİK

Mükemmel bir cilt için sağlıklı pudra

Dünyanın önde gelen dermo-kozmetik markalarından Coverderm’in çok özel pudraları Türkiye’de...
 
   
 
 
     
“Her cilt, kendine uygun bir pudraya ihtiyaç duyar.” Bu ilkeden yola çıkılarak üretilen Coverderm Compact Powder, cildi beslerken aynı zamanda sağlıklı bir parlaklık kazanmasına da yardımcı oluyor.

Coverderm makyajını tamamlayan Compact Powder, normal, kuru - hassas ve yağlı - akneli ciltler olmak üzere üç değişik cilt tipi için dört ayrı renk seçeneğiyle kullanıma sunuluyor.

Cildi güneşin yıpratıcı ışınlarından koruyan ve sudan/terden etkilenmeyen bu mükemmel pudranın, komedon oluşmasını engellediği klinik deneylerle ispatlanmış. Tüm cilt tipleri için en iyi çözümü sunan Coverderm Compact Powder, markanın diğer ürünleri gibi kesinlikle alerji yapmıyor,


Cildin nefes almasını sağlayan ince yapısı ile gözenekleri tıkamayan Coverderm Compact Powder, fondöten kullanılmadan da günlük nemlendiricilerin üzerine direkt olarak rahatlıkla uygulanabiliyor. Bu eşsiz pudra, tüm Coverderm ürünleri gibi makyaj çantalarının vazgeçilmezi olmaya aday.

* Coverderm, Amerikan Patent Enstitüsünden patent alabilmiş dünyanın ilk ve tek bitmiş kozmetik ürünüdür. Coverderm ürünlerini yalnızca yetkili eczanelerde bulabilirsiniz.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>