>

GÜZELLİK

Neutrogena® Visibly Clear® Serisi Türkiye’de

Siyah noktalara son...
 
   
 
 
     

Dermatologların önerdiği marka Neutrogena, sivilce ve siyah noktaları ilk günden itibaren gözle görülür şekilde azaltan ve etkinliği klinik olarak kanıtlanmış yeni cilt bakım ürünleri “Neutrogena® Visibly Clear® Serisi”ni Türk tüketicisiyle buluşturuyor.

“Neutrogena® Visibly Clear® Serisi”, problemli ciltler için geliştirilmiş Siyah Nokta Temizleyici Tonik, 3’ü 1 arada Temizleme Jeli, Yağsız Temizleme Jeli, Hızlı Etkili Sivilce Jeli ile birlikte MicroClear® teknolojisine sahip ürünleri Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jeli, Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli, 2’si 1 arada Maske + Temizleme Jeli’nden oluşuyor.

Neutrogena’nın patentli Microclear teknolojisi, sivilceye neden olan fazla sebumun çözülmesine ve böylece sivilce oluşumunun hızla azalmasına neden oluyor. “Neutrogena® Visibly Clear® Serisi” cilde derinlemesine nüfus ederek, siyah nokta ve sivilce oluşumunun azalmasını sağlıyor. Visibly Clear Siyah Nokta Serisi, cildi siyah noktalardan arındırıp yenilerinin oluşmasını engellerken, Visibly Clear Günlük Bakım ve Sivilce Karşıtı Seri sivilce ve siyah noktalardan cildi koruyor.

Sivilce ve siyah noktaları ilk günden itibaren gözle görülebilir şekilde azaltan Neutrogena® Visibly Clear® SerisiSerisi eczane, parfümeri ve zincir marketlerde tüketicisi ile buluşacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>