>

GÜZELLİK

Oriflame cildinizin sesini dinliyor

Oriflame geliştirdiği Bilgisayarlı Cilt Analiz Sistemi "Skin Diagnos" ile cilt tipini ve kullanılması gereken ürünleri belirliyor.
 
   
 
 
     


Cildi en ince ayrıntısına kadar inceleyip, ihtiyaçlarını tespit eden “Skin Diagnos”, cildin nem ve yağ seviyesini ölçümleyerek analiz sonunda muhteşem bir cilt için gerekli bakım önerisini, Oriflame Uzmanlarının değerlendirmesinde sunuyor.
Oriflame Uzmanları eşliğinde yapılan saptamalar ile bireyin gerekli tüm bilgilerini sistemine kayıt eden “Skin Diagnos”, daha sonraki analizlerle karşılaştırmak üzere tüm verileri hafızasında tutuyor.

Nem seviyesini belirlemek için yanaklar, alın, ve çene bölgesi olmak üzere farklı noktalardan, yağlılık seviyesi için ise yüzün en yağlı bölgesi olan alın noktası ve sebum değerlerinin en düşük olduğu yanaklardan veri alan “Skin Diagnos”, bulguları temsil edilen yaş grubunda olması gereken ideal durumla karşılaştırıyor. Cildin nem ve yağlılık seviyesini teknolojik yöntemle ölçüp görüntüleyen cihaz, bilgisayara aktarılan değerleri cilde yönelik diğer bulgularla birleştirerek gerçek cilt tipini ortaya koyuyor.

Analizin ardından uygulama yapılan kişiye önerilen reçete, Oriflame Uzmanı tarafından değerlendiriliyor. Ürünlerin etkileri, kullanım sıraları, birbirlerini tamamlayan özellikleri, uygulama şekilleri ve uygulama zamanları gibi detayları içeren değerlendirme sonucu kişi, daha genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için reçetede önerilen kozmetik ürünlerini en doğru şekilde kullanabiliyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>