>

GÜZELLİK

Otacı SPA ürünleri

Otacı, Aromaterapi Masaj Yağları ve Bitkisel Saç Bakım ürünlerinden oluşan yeni bir SPA “suyla gelen sağlık” serisi hazırladı.
 
   
 
 
     

Önümüzdeki yaz aylarında bakımına özen gösteren ve doğal ürünleri tercih edenler için Aromaterapi Masaj Yağları, Bitkisel Saç Bakım Yağı ve Toniği, Otacı doğallığı ile tüketiciye ulaşıyor.

Ürünler tamamen doğal olup, bitkilerden elde edilen hammaddelerle geliştirildi. Kimyasal ve hayvansal maddeler ile boyar madde ve parfüm içermiyor.

Otacı SPA Masaj Yağları kış yorgunluğundan kurtulmaya yardımcı oluyor.

Bitkilerden elde edilen besleyici ve aromatik yağ karışımlarından hazırlanan, Aromaterapi Masaj Yağları, masaj veya banyo yoluyla bedeni rahatlatıyor. Masaj Yağları bileşimindeki bitkilerin vücut, ruh ve zihindeki etkilerine göre; ısıtıcı, canlandırıcı, sıkılaştırıcı, rahatlatıcı ve afrodizyak olmak üzere beş çeşit geliştirildi. Bileşiminde susam, kayısı çekirdeği, ceviz yağı, buğday tohumu, çörek otu, zeytin yağı gibi cildi besleyici ve lavanta, ylang ylang, sandal, ardıç, melissa, limon, kekik yağı gibi aromatik yağlar ve yaşlanmayı geciktirici E vitamini içeriyor.

Cildi Besleyici yağlar, Anadolu’nun çeşitli bölgelerinden özel olarak toplanan bitkilerden, soğuk sıkma metodu ile elde edildi. Soğuk sıkma metodu yağların yararlı özelliklerinin kaybolmaması için ısı uygulaması yapılmadan gerçekleşen bir yağ elde etme biçimi. Böylece yağların içindeki cilde yararlı maddeler ve vitaminler yok olmuyor. Bu yöntemde bitkilerin tohum veya çekirdeklerinden elde edilen taze sıkılmış yağlar, hiç bekletilmeden üretime alınıyor. Aromatik yağlarla, istenilen etkiye göre karıştırılarak, doğal masaj yağları elde ediliyor.

Otacı SPA Saç Bakım Yağı ve Toniği ile yaz günlerinde saçlar canlanıyor.

Otacı uzmanları, saçların yaz aylarında sağlık ve güzelliğini korumak, dökülmesini önlemek için ısırgan, civanperçemi gibi bitkisel özler, saç tellerini kalınlaştırıp, sağlamlaştıran B3 ve B5 vitaminleri içeren Saç Toniği ve çörekotu, defne gibi bitkisel hammaddeler içeren Saç Bakım Yağı olarak iki ayrı ürün hazırladı. Güneşten, boyadan ve dış etkilerden yıpranan saçların bakımı için Saç Toniğini her sabah, Saç Bakım Yağını da haftada bir kez saç diplerine masaj yaparak uygulamak gerekiyor.

Kış yorgunluğundan kurtulmak, sıcak günlere rahatlık hissiyle, pürüzsüz ve sıkılaşmış bir vücut ve bakımlı saçlar ile merhaba demek isteyenler için, Otacı SPA ürünleri, tüketiciye vazgeçilemeyecek sağlıklı alternatifler sunuyor. Otacı uzmanları geliştirdiği yeni SPA ürünleri ile kadın ve erkeklerin bakımlı ve sağlıklı olmalarına katkıda bulunmayı hedefliyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>