>

GÜZELLİK

Pürüzsüz bir cilt için...Veet...

Askılı bluzlar, tişörtler, kısa kısa etekler, şortlar giymek istediğimizden, yazın istenmeyen tüyler konusunda daha hassas oluyoruz.
 
   
 
 
     
Bizi istenmeyen tüylerden kurtaracak, tatilde bile rahatlıkla kullanabileceğimiz ürünler olsun istiyoruz.

Modern kadının hayatını kolaylaştırmak ve hiçbir şeyi ertelemeden yaşamasını sağlamak için Veet, birbirinden etkili ve pratik geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

AĞDALAR

İki çeşit ağda vardır. Balmumu ve reçineden yapılan, mineral yağlar ve parfüm eklenebilen sir ağdayla geleneksel şekerli ağda. Sir ağda, sıcak veya soğuk olarak kullanılabilir ve vazelin içerikli maddelerle temizlenir. Şekerli ağda ise ılık olarak kullanılır ve suyla temizlenir. Ne sir ağda, ne de şekerli ağda tüyleri beslemez.

Veet, ağdayı kullanımı daha kolay bir hale getirmiş, cildinizin pürüzsüz ve yumuşacık olmasını sağlayacak şekilde ağdanın içeriğini geliştirmiştir.

Aquasystem’in pratik roll on başlığı sayesinde zorlanmadan ve etrafa bulaştırmadan ağdanızı kolayca yapabilir, Ilık Ağda’nın spatulasıyla ağdanın sıcaklığını canınız yanmadan kontrol edebilirsiniz. Ve Soğuk Ağda Bantları’nı rahatlıkla çantanızda taşıyabilirsiniz.

•  Aquasystem Roll On Ilık Ağda
İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Pratik şişesine dolduracağınız sıcak musluk suyuyla hazırlayabilirsiniz. 4 haftaya kadar cildinizde pürüzsüzlüğün rahatlığını yaşarsınız.

Aquasystem Green Tea’deki yeşil çayın nemlendirici özelliği cildinizi rahatlatır ve ipeksi bir canlılık verir. (Ekonomik kullanım için yedekleri mevcuttur.) Aquasystem Cotton Flower’ın bitki özleri cildinizi yumuşatır.

Her ikisinin de hoş kokusu vücudunuzu sarar.

• Soğuk Ağda Bantları
Yanınızda taşıyabileceğiniz kadar pratik bir sir ağdadır. Bantları ısıtmak için ellerinizi kullanmanız
yeterli. 2 mm’lik kısa tüylerde bile etkilidir ve uzun süreli bir pürüzsüzlük sağlar. Temizlemek için kullanılan nemlendiricili mendilleri aynı zamanda cildinizi yumuşatır.

• Ilık Ağda
Mikrodalga fırında ya da sıcak su bulunan bir tencerede rahatça ısıtabilirsiniz. Cildiniz için uygun sıcaklığı gösteren özel ısı spatulası güvenli kullanım sağlar.

TÜY DÖKÜCÜ KREMLER

Düşünülenin aksine tüy dökücü kremler tüyleri çoğaltmaz ve kalınlaştırmaz. Ayrıca traş bıçağına göre tüyler daha geç ve yumuşak bir şekilde çıkar. Tüy dökücü kremler deri altına işlediğinden özellikle batık sorunu olan kadınlar için tedavi amaçlı kullanılırlar. Tüy dökücü kremler, istenmeyen tüylerden acı duymadan hemen kurtulmak isteyen kadınlar için çok uygun ürünlerdir.

• Tüy Dökücü Köpük

İstenmeyen tüylerden 8 dakikada kurtulmanız için yeni ve çok pratik bir ürün. Cildinizi nemlendirerek daha pürüzsüz hissetmenizi sağlayan Vitamin E + Aloe Vera ve tonik etkisiyle ferahlatıp canlılık veren Vitamin C +Turunçgiller olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır.

•Veet Floral ve Veet Fresh
Veet Floral ve Veet Fresh yeni kozmetik içerikleri ile sadece istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlamakla kalmaz, cildiniz için en iyi bakımı sağlar. Floral’ın içerdiği ipek özleri cildinizi yumuşatırken Fresh’in içerdiği Aloe Vera cildinizi nemlendirir.

Hassas bölgelere hassas kremler!

• Sensitive Krem
Hassas ciltler için geliştirilen ve bademyağıyla zenginleştirilen özel formülü sayesinde depilasyon sonrası, tüylerden arınan bölgeleri yumuşatır, rahatlatır.

• Duo Bikini
Bikini ve diğer hassas bölgenizdeki istenmeyen tüylerin depilasyonu için özel olarak geliştirilmiştir. Ayrıca tahriş önleyici seramitler içeren depilasyon sonrası kremi vardır.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>