>

ANNE - ÇOCUK

Anneler Günü İçin Hediye Alternatifleri

Mayıs ayını diğer aylardan farklı ve özel kılan en önemli özelliği, ne çiçeklerin açtığı bir bahar ayı olması, ne de sıcak yaz günlerinin habercisi olmasıdır.
 
   
 
 
     

Bu ayın en anlamlı yönü, ikinci haftasının pazar gününün Anneler Günü olarak kutlanıyor olmasıdır.

Yılda sadece bir kez kutlanan ve yalnızca Annelere adanmış olan bu özel günü sevgiyle, coşkuyla ve tüm kalbimizle kutluyoruz!

2015 yılı Anneler Gününün; göz yaşlarının akmadığı, evlat acılarının yaşanmadığı, huzur ve mutluluklarla dolu yepyeni güzel yılların habercisi olmasını temenni ediyoruz!

Anneler Günü ile ilgili iyi dilek mesajımızı da verdikten sonra, "2015 yılı içerisinde Anneler Günü ne zaman kutlanıyor?" diye merak edenler olabilir diye hemen belirtmekte yarar görüyoruz; 2015 yılı Anneler Günü, 10 Mayıs Pazar günü kutlanacak!

Sakın ha, bu özel günü unutmayın ve ıskalamayın!

Anneler Günü'nün kutlanacağı tarih yaklaştıkça, değerli Annesine güzel bir hediye almaya heveslenenlerin kafasında; "Acaba Anneme, anneler günü hediyesi ne alabilirim?" tarzında ve içerisinde biraz merak, biraz telaş içeren çeşitli sorular da geçmiyor değil!

Hiç meraklanmayın, hiç de telaşlanmayın!

Anneler Günü için güzel hediye fikirleri vermeye çalışacağız! Hatta bu sözümüzü biraz daha açmakta ve iddialı hale getirmekte yarar var! Sizin için öyle güzel hediyeler seçtik ki, tamamen annelere özel olarak hazırlanmış, "Anne Sevgisi"'ni dolu dolu yansıtacak, Annenize olan bağlılığınızı, O'na verdiğiniz önemi ve değeri en güzel şekilde gösterecek birbirinden güzel Anneler Günü Hediyeleri!

Anneye alınabilecek hediye önerilerimize geçmeden önce, siz değerli okurlarımıza minik bir tavsiyede bulunmak boynumuzun borcu!

Şöyle ki; Lütfen, siz siz olun, Anneler Günü için değerli Annenize; "Tencere, Tava, Cezve, Mutfak Robotu, Tost Makinesi, Çaydanlık, Ütü, Bıçak Seti" gibi soğuk, ruhsuz ve tamamen iş görmeye veya Anneye görev yüklemeye odaklı hediyeler satın almayı hiç düşünmeyin!


Kusura bakmayın ama, sevgili annenizin ev işlerinde hayatını kolaylaştıracağını düşündüğünüz bu tip ürünleri, pek ala diğer sıradan günlerde de O'na armağan edebilirsiniz!

O halde Anneler Günü Hediyeleri nasıl olmalı? Anneler Günü için alınacak hediyenin ucuz ya da pahalı olması, büyük ya da küçük olması fark eder mi? Bize göre hiç fark etmez! Yeter ki, annenizin kalbin saracak, gönlüne huzur katacak, O'na olan kocaman sevginizi gösterebilecek bir hediye olsun! Yeter ki, bugüne kadar sizin için gösterdiği fedakarlıklara teşekkürlerinizi şükranlarınızı sunabileceğiniz, anlam yönü kuvvetli, sevgi mesajları taşıyan bir Anneler günü hediyesi olsun!

Ve yine yeter ki, Annenizi özel hissettirecek çok anlamlı bir hediye olsun!
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>