>

MAGAZİN

Cem Yılmaz’dan Smart!

Kendisi de yeni bir Smart kullanıcısı olan Cem Yılmaz Smart kampanyasının büyük ödülünü sahibine teslim etti.
 
   
 
 
     
Ekim 2003 te Mercedes – Benz TAŞ. Güvencesi ile Türkiye de satışa sunulan Smart için yaz aylarında gerçekleştirilen kampanyanın büyük ödülü sahibini buldu.

Kampanya, “dikkat yemeğinizden Smart çıkabilir sloganıyla Sushi-Co, Kırıntı, Saloped Cafe, Cafe Home Store gibi İstanbul’un en popüler restaurantlarının yanısıra Bodrum’da Tampa Beach Club’da yürütüldü.Cep telefonlarına gönderilen soruları doğru yanıtlayan katılımcılar, kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1 adet Smart City Coupe, sürpriz ünlülerle test sürüşleri, periyodik yayın abonelikleri ve küçük sürpriz hediyeler kazanma şansını elde ettiler.

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen çekilişte kampanyaya Sushi-Co ve Chinese in Town’dan katılan Onur Marşan, büyük ödül olan Smart City Coupe’nin sahibi oldu.

Smart marka nitelikleriyle ölçüşen isimlerle gerçekleştirilen işbirliği kapsamında Onur Marşan’a Smart City Coupe’sini kendisi de yeni bir Smart kullanıcısı olan Cem Yılmaz teslim etti.Küçük ölçüleri, beklenenin çok üstündeki güvenliği ve işlevselliği ile dikkat çeken bu 2,5 metre uzunluğundaki 2 kişilik şehir otomobili bir yaşam tarzının sembolü oldu.

Smart City Coupe sıradan olmayan, düşünen, sorgulayan, önyargısız ve yeniliklere açık kişilerin tercih ettiği bir otomobil haline geldi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>