>

MAGAZİN

Avrupa Yakası’nda neler olacak?

Ata Demirer Avrupa Yakası'na dönecek mi, Gürgen Öz ayrılıyor mu? Sezon sonunda dizi bitecek mi? Peker'in durumu ne? Gülse Birsel her soruya yanıt verdi... Tıklayın!
 
   
 
 
     
Ata Demirer gerçekten geri dönüyor mu?

- Nereden çıktı bu dedikodu bilmiyorum. Bir deli kuyuya taş atıyor herkes onun üzerine yorumlar yapıyor. Ata'nın diziye geri dönmesi ne konuşuldu ne düşünüldü, ne de herhangi bir yerde söylendi... Ata'nın da böyle bir talebi yok, bizimde gündemimizde böyle bir şey yok. Hani günün birinde dizinin finalini yaparsak, o bölüm için Ata'yla konuşuruz. Bir tek final bölümünde olabilir...

Peker Açıkalın'ın da Gürgen Öz yerine Gaffur karakteriyle diziye döneceği söyleniyor.

- Bu da doğru değil. Sadece Peker yılbaşı özel bölümünde oynamak istediğini söyledi. Dizinin konseptine uygun olmayacağı için biz de bu teklifi kabul etmedik. Yılbaşı özel bölümü de dahil olmak üzere Peker aramızda olmayacak.

Ya Gürgen?

- İşte bir tek doğru bu! Gürgen'le iki-üç hafta önce konuştuk ve dostça yolları ayırmaya karar verdik. Teklif ondan geldi, "İstadiğim performansı alamıyorum" dedi. "Bundan sonra rolüm böyle olacaksa ayrılayım" dedi. Dizide şu kadar rol yazarım bu kadar rol yazarım diye bugüne kadar kimseye söz vermedim. Gürgen'e de aynı şeyi söyledim. Birbirimize pastalar göndererek karşılıklı karar verdik. Dört hafta gidelim güzel bir finalle ayrılalım dedik. Yılbaşı gecesi güzel bir final yapacağız ve Gürgen Öz aramızda son kez olacak.

Peki dizi bu sezon sonunda bitecek mi?

- Eğer yine 90 dakika olacaksa önümüzdeki sezon kesinlikle yazmayacağım ve diziyi bu sezon bitireceğim. Ama bu konuda konuşulmuş hiçbir şey yok daha ortada. Sezon sonna 20 hafta daha var ve bu konuda hiçbir karar vermedik.

Çalık grubu atv'yi aldıktan sonra herhangi bir temas kurdu mu sizinle?

- atv dizinin devam etmesini istiyor. 2008 eylülünde de sürsün istiyorlar. Ancak bu konuda kimseyle oturup konuşmuş değiliz henüz. Dediğim gibi 90 dakika olacaksa yazmamak konusunda kararlıyım.

Başka kanallara transfer söz konusu mu? Kanal 1'in adı geçmişti bir ara...

- Avrupa Yakası'nın çeşitli kanallardan transfer teklifleri aldığı doğrudur. Ancak atv yönetimiyle yola devam ediyoruz. yeni yönetim gelecek onlarla konuşacağız ve dizinin geleceği için kesin bir karar vereceğiz. Ama şimdilik belli olan tek şey Gürgen Öz'ün yılbaşı gecesi ayrılacak olmasıdır. Onun dışında kadroya giren ya da çıkan oyuncu yok...

Kaynak: www.medyatava.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>