>

KÜLTÜR-SANAT

Turkcell Platinum İstanbul Night Flight 2020 29 Ekim’de Başlıyor

Dünya starlarının müzikseverlerle buluştuğu “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konser serisi 29 Ekim tarihinde “An Epic Symphony Hayko Cepkin & Mercan Dede” konseriyle başlıyor.
 
   
 
 
     

Pandemi koşulları göz önüne alınarak yeniden düzenlenen yeni takvime göre konserler müzikseverlerle buluşacak.

Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla düzenlenecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konserleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda “An Epic Symphony Hayko Cepkin & Mercan Dede” konseriyle başlıyor. Pandemi koşulları göz önüne alınarak yeniden düzenlenen konserler 29 Ekim 2020 – 1 Şubat 2021 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. Konser serisinde müzikseverler dünyanın önde gelen sanatçılarının eserlerini Turkcell Platinum’un Ana Sponsorluğunda dinleme şansı bulacaklar.

Birbirinden Önemli İsimlerle Müzik Şöleni

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” ve “Turkcell Platinum Sound Flight - Symphony” konser serileri kapsamında müzikseverler, Burgan Bank’ın da katkılarıyla; An Epic Symphony & Hayko Cepkin § Mercan Dede, dünyaca ünlü Şef Jürgen Bruns yönetiminde Berlin Symphony Chamber Orchestra, her zamanki gibi özel quartet ekibiyle Karsu, Salzburg Symphony Chamber Orchestra ve Grammy sahibi ve otoritelerce enstrümanında en iyisi olarak nitelendirilen Yo-Yo Ma ile buluşacaklar

Konserler COVID-19’a Karşı Alınan Önlemlerle Yapılacak


Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19’a karşı uygulanan kontrollü normalleşme sürecinde belirtilen önlemler kapsamında konser öncesi ve sonrası salonun dezenfekte edilmesi, etkinliğin maske takılarak takip edilmesi, oturma düzeninin sosyal mesafe kuralına uygun olarak yapılması, salonların havalandırılması vb. gibi koşullar sağlanarak yapılacak konserler, müzikseverlerin daha güvenilir bir ortamda vakit geçirmesine olanak sağlayacak.

Bilet Almak için: https://www.biletix.com/etkinlik/ZE0AM/TURKIYE/tr

Turkcell Platinum İle Avantajlı Konserler

Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla düzenlenecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konserlerinin biletleri ise biletix.com.tr’den ve etkinlik günleri etkinlik gişesinden temin edilebilecek. Turkcell Platinum müşterileri ise İstanbul Night Flight 2020 konserlerine indirimli fiyattan katılabilme şansı yakalayacak. İstanbul Night flight için Platinum müşterilere %20 indirim, Sound Flight için ise Platinum müşterilerine %15, Platinum Black müşterilerine %25 indirim sunulacak. İndirimli bilet için Turkcell Platinum uygulamasından alınan şifre, Biletix üzerinden bilet alımlarında kullanılabilecek.

Events Across Turkey, ayrıca sezon boyunca Biletix biletini ibraz eden seyircilerine Green Motion Car Rental’dan yapacakları araç kiralamalarda %20 indirim hakkı da sunacak.

Her Eve Konser!

Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla 29 Ekim Perşembe akşamı gerçekleşecek “An Epic Symphony Hayko Cepkin & Mercan Dede” konse-ri canlı olarak @myopenstageofficial platformundan da yayınlanacak. Canlı yayını izlemek isteyen müzikseverler kişiye özel online biletleri https://www.biletix.com/etkinlik/ZE0AO/TURKIYE/tradresinden satın alabilecekler.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>