>

GÜZELLİK

Saç 2004 ilkbahar yaz

Kuaförlerin, stilistlerin ve makyözlerin esin kaynağı olan Essential Looks, moda dünyasına yön vermek üzere hazır...
 
   
 
 
     
Kuaförlerin, stilistlerin ve makyözlerin esin kaynağı olan Essential Looks, yoğun araştırmalar sonucu profesyoneller tarafından belirlendi ve moda dünyasına yön vermek üzere hazır.Bu sezon da kıyafet ve makyaj tarzlarının yanı sıra özellikle saç modasının yönünü belirleyecek olan Essential Looks İlkbahar-Yaz 2004 koleksiyonunda, “şıklığa ve cazibeli görünüme geri dönüş” kutlanıyor. Ancak bu şıklık geleneksel tarzda değil, seksilikle sokak şıklığını birleştiriyor. Farrah trendinin sınırları zorlayan tavrından esinlenin, Sörf trendiyle dalgalarda gezintiye çıkın, ya da Rodeo’la kovboy stilini hayata geçirin, Çarliston’la çekicilik ve şıklığı doruklarda yaşayın. Erkeklerde ise klasik bir şıklık veya kırpık kırpık saçlar, metroseksüel erkekler için “Casual” saç trendi.Dünyadaki en son trendleri gösteren ve yılda iki kez modayı yakından takip edenlerin karşısına çıkan Essential Looks; saç, moda ve güzellik dünyasındaki evrensel bileşenleri analiz ederek,Schwarzkopf’un saç tutkusunu ve yaratıcılığını ortaya koyuyor.Böylece uluslararası bir etkiye de kavuşmuş oluyor.Schwarzkopf Professional’ın Yaratıcı Direktörü Tyler Johnston Essential Looks geçmişin gözalıcı trendlerinin modern yansımalarından oluşan, en son trendlerdir” diyor.1.ÇARLİSTON

Esin Kaynağı: 1920'lerin ince ve zarif görünümlü çarliston stili.1920'lerde modayı yakından takip eden, eğlenmeyi seven, caz klüplerini dolduran kızlar ve tap dansı.

Saçlar: Düzenli görünümü olmayan, farklı uzunluklardaki kaküllerle tas şeklinde, modern bir kesim.Kırpık saç uçları ve bağlantısı olmayan katlar, bu modern bob kesimin dengesine asimetrik bir hava katıyor.Viyole ışıltılar taşıyan inci tonları Igora Passion koleksiyonu'ndan.

Giysiler: Düşük belli elbiseler, püsküller, boncuklar, 1920'lerin avangard stili.

Makyaj: Klasik film yıldızlarının duruluğu, inci gibi parlak, pudralı, sedefli, porselen görünüm.


2. FARRAH

Esin Kaynağı: 1970 ve 1980'lerde diskoların parlak ışıklarının göz kamaştırdığı günler. NewYork Studyo54'den esintiler.

Saçlar: Cahrlie'nin Meleği "Farah" ben buradayım diyen saçlarıyla yeniden aramızda.1970'lerin çizgilerini taşıyan yuvarlak hatlı klasik kesim kadınsılığı yansıtıyor.İster gevşek dalgalı, isterse düz olsun dansın ritmi ile savrulan saçlar ağaç kabuğunun doğal ve sıcak tonlarıyla öne çıkıyor.

Giysiler: Studyo 54'ün kıyafetlere yansıması, parlak renkler, dar pantolonlar, tozluklar.

Makyaj: Pembe dudaklar ve yanaklar.Belirgin kaşlar ve disko parlaklığını taşıyan göz makyajı.

3.SÖRF

Esin Kaynağı: Sörf yapan kızların sportifliği ile havuz kenarı şıklığının birleşmesi.Sıradışı sporlardan ve outdoor yaşam tarzından esinlenen hareketli stiller.

Saçlar: Denizden yeni çıkmış hissi veren, tuzlu ve hacimli görünümlü saçlar.Balık yüzgecini andıran uzun tutamlar, dağınık, kırpık kırpık, dokulu saçlar.Denizden ve güneşten açılmış hissi veren doğal sarı renkler, Igora Renk Koleksiyonu'nda yer alan yumuşak ve pastel altın tonları.

Giysiler: Havuz kenarında göz kamaştırmak için tropikal desenli veya neon renkli deniz kıyafetleri.

Makyaj: Bronz bir ten, sağlıklı yanaklar, doğal görünüm, minimalist makyaj.


4.RODEO

Esin Kaynağı: Kovboy kızların erkeksi görünümü. Deri kovboy pantolonları, püsküller, kemerler ve çizmelerle Rodeo çekiciliği.

Saçlar: Küt saçlara modern bir ruh katmak için saçın dış tarafında yaratılan uzunluklar, dağınık ve gevşek bir doku.Şurup siyahı saçlarda kullanılan kırmızı ve koyu pembe tonlar Igora Passion Koleksiyonu'ndan.

Giysiler: Western stili. Kovboy pantolonlar, kot gömlekler, kemerler, püsküllü botlar ve çizmeler.

Makyaj: Siyah kalem çekilmiş gözler, inci pembesi dudaklar, doğal mat bir ten.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>