>

GÜZELLİK

Saçlarında doğallığı arayanlara...

Hobby farkını yakalayanlar şimdi Hediye kazanıyor!
 
   
 
 
     
Çeşitli bitki özleri ve vitaminlerden üretilen Hobby Şampuan saç bakımınızı tamamlıyor. İnce telli saçlardan, yıpranmış saç çeşidine kadar her tip saça çözümler getiren Hobby Şampuan, daha güzel saçlar yaratmak için saç fırçası hediye ediyor

Saçları derinlemesine temizleyen ve kırılmasını önleyen Hobby Şampuan saçlarına sağlıklı bir görünüm kazandırmak isteyenlere yeni bir kampanya sunuyor. Başlatılan kampanya ile Hobby Şampuan şimdi yanında fırçasıyla beraber raflardaki yerini aldı.

Kaliteyi uygun fiyata sunan Hobby Şampuanlar saçların daha kuvvetli olması ve güzel gözükmesi için rezene, şerbetçi otu, kır papatyası, meyan kökü gibi çeşitli bitki özleri ve vitaminleri ile her saça farklı çözümler getiriyor. Saçlarına gerekli bakımı göstermek için Hobby Şampuanı tercih edenler şimdi saçlarına yansıyacak ayrıcalığın yanı sıra şampuanın hediyesi olan saç fırçasına da hiçbir ücret ödemeden sahip olacak ve saçlarının güzelliğini tamamlayacaklar.

Saçlarında doğallığı arayanlara...

Çeşitlerden normal ve kuru saçlar için olan ‘Pro-Vitaminli Hobby Şampuan’ saçı nemlendirerek parlaklığı artırıyor. İçindeki Pro-Vitamin B5 sayesinde saçlar kökünden tellerine kadar derinlemesine besleniyor. Normal ve yağlı saçlar için üretilen ‘Bitki Özlü Hobby Şampuan’ saçları olduğundan daha canlı kılıyor. Saçlarının yağlı olmasından şikayet edenler için hazırlanan bu şampuan civan perçemi, rezene, şerbetçi otu, kır papatyası, meyan kökü, ökse otu bitkilerinin ekstrelerinden oluşuyor. Keratinli Hobby Şampuan ise boyadan ve permadan yıpranan saçları besleyememekten şikayetçi olanlar için üretildi. Hobby, Saçlarında yağlanma, kuruma veya yıpranma gibi sorunlar yaşamayan ancak saçlarını her zaman canlı ve parlak tutmak isteyenler için Hobby ‘Aloe Vera’ lı şampuanı hazırladı.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>