>

GÜZELLİK

Sağlıklı bronzluk hayal değil!

Yaz geldi! Solgun teninizi bronzlaştırken zararlı güneş ışınlarından tamamen doğal ve bilimsel olan Cellex-C ürünleri ile korunun!
 
   
 
 
     
UVA ve UVB ışınlarına karşı 30 kat doğal koruma sağlayan ve tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilen “Sun Care SPF 30” ile, güneş tehlike olmaktan çıkıyor. Çünkü, “Sun Care SPF 30” içeriğindeki mikronize titanyum dioksit ve transparan çinko oksit ile sağlıklı bronzlaşma sağlıyor. Yüzünüze ve bütün vücudunuza rahatça uygulayabileceğiniz bu özel ürün, sudan ve terden etkilenmiyor. Yüzerken ve terlediğinizde akmayan “Sun Care SPF 30” güneş koruyucusunu, tekrar tekrar kullanmanıza gerek kalmıyor.


Sağlıklı bronzlaşmanın yanı sıra, teninizin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını istiyorsunuz. Pürüzsüz, parlak ve genç görünümlü bir ten rengine sahip olmanızı sağlayan “Body Sheen & Tonning Gel”; ilk kullanımdan itibaren, cilde renk vererek, gözle görülür bir pürüzsüzlük ve parlak bir görüntü yaratıyor. İçeriğindeki sodyum hiyalurunat ise bütün vucuda olağanüstü nem sağlarken, aynı zamanda cildi sıkışlaştırıyor. Çok hassas ciltler dışında tüm cilt tiplerinin tüm vücuda gönül rahatlığıyla kullanabileceği “Body Sheen & Tonning Gel”in cilt üzerindeki uzun dönem faydaları, düzenli kullanımın ilk dört haftası içinde görülebiliyor.


Sun Care SPF 30: 125 ml: 104 YTL.
Body Sheen & Tonning Gel: 240 ml: 309 YTL.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>