>

TATİL

Yaz Keyfi Bu Sezon Büyükada’da Yaşanıyor

Yada Beach Club, Ege koylarından alışkın olduğumuz yalın ve şık çizgiyi Büyükada’ya taşıdı...
 
   
 
 
     

Büyükada Eskibağ plajı bu yaz Yada Beach ile yeniden doğdu. Modern ve şık bir konsept ile Haziran’da açılan Yada Beach Club, misafirlerini adanın en temiz ve bakir koyunda, nezih ve keyif dolu bir güne davet ediyor. Hem İstanbul’un çok yakınında, hem de keşmekeşten uzakta olmak, leziz yemekler, iyi servis ve kaliteli eğlence ile hayallerindeki gibi bir gün geçirmek isteyenler Yada Beach Club’ı tercih ediyor. Sabahın erken saatlerinde başlayan huzurlu gün, akşam Marmara’nın üzerine batan güneş eşliğindeki partiler, sirtaki ve unplugged Jazz konserleri gibi etkinliklerle geceye uzanıyor. Kıyıdan özel teknelerle ve Büyükada’nın büyük tur yolundan ulaşılabilen Yada Beach, yazın tadını bu sezon İstanbul’da çıkarmak isteyenleri bekliyor.

Yada Beach Club bu yaz Büyükada’nın en bakir koyunda yer alan Eskibağ plajına yepyeni bir konsept kazandırdı ve İstanbul’dan çok da uzaklaşmadan, muhteşem bir koyda kaliteli vakit geçirmek isteyenleri bekliyor. Ege koylarının yalın ve şık çizgisini Büyükada’ya taşıyan Yada Beach Club’a kıyıdan özel teknelerle ulaşılıyor. Ayrıca büyük tur yolunda faytonla ilerlerken veya yürüyüş yaparken misafirleri Yada Beach Club tabelası karşılıyor.

Haziran’da hizmet vermeye başlayan mekan huzurlu, kalabalıktan uzak bir kaçış noktası. Sabahın erken saatlerinde başlayan keyif ve huzur, gün boyunca leziz yemekler, kaliteli servis ve iyi müzik ile eğlence devam ediyor. Güneşin denize batışını izleyerek gece saatlerine uzanan Yada Beach Club misafirleri, yazın tadını bu sezon İstanbul’da çıkarıyor.

Usta ellerden çıkma enfes lezzetlerle iddialı


Yada Beach Club’da çoğunlukla organik malzemelerin kullanıldığı enfes yemekler hazırlayan restoranlar bulunuyor. Yada Sushi şeflerinin uzman ellerinden çıkma suşiler, meze konseptini yeniden yorumlayan Meze de Bistro, dünya mutfaklarının eşsiz örneklerinden lahmacun, pide ve hamburger gibi atıştırmalıklara kadar zengin seçenekler sunan Mest Restaurant, denize karşı içkinizi yudumlayabileceğiniz Sunset bar ile, 3’üncü dalga kahvelerin en iyileri ve ev yapımı dondurmalar Yada Beach Club misafirlerini bekliyor.

Büyüleyici Sunset Party, DJ performansları, Jazz geceleri…


Yada Beach, akşam saatlerinin yaklaşması ile keyfi doruğa taşıyor. İnsanın tüm duyularını harekete geçiren günbatımı, Sunset Party ile daha da büyüleyici hale geliyor. Günün farklı saatlerine uygun tarzdaki DJ performansları, Yunan müzikleri ile sirtaki, Türk geceleri, Full Moon Party, Jazz etkinlikleri, ateş dansı ve Pazar defileleri gibi etkinliklerin yanı sıra, çocuklar için de farklı aktiviteler düzenleniyor.

Özel teknelerle koya demirlemek mümkün


Yada Beach Club misafirleri, koya İstanbul kıyılarından özel teknelerle ulaşabiliyor. Büyükada, Kartal ve Bostancı Şehir Hatları iskeleleri ile komşu adalar Burgaz ve Heybeli’den Yada Beach’in tekneleri kalkıyor. Dileyenler kendi teknesi ile de gelerek demirleyebiliyor ve hem koydaki harika restoranlarda yemeğini yiyip, hem de eğlenceli etkinliklere dahil olabiliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>