>

GÜZELLİK

Sağlıklı saç için reçeteniz

Herkesin farklı bir cilt tipi olduğu gibi farklı bir saç tipi var ve bc bonacure, yeni serisiyle sizin saç probleminize yönelik size özel çözümler sunuyor, aynen cilt bakımınızda olduğu gibi artık saç bakımınızda da size özel reçeteler mümkün.
 
   
 
 
     
Sağlıklı saç için reçeteniz

Schwarzkopf Professional “bc bonacure hairtherapy ile saç bakıma yepyeni bir anlayış getiriyor. Yeni bc bonacure hairtherapy olağanüstü ve kalıcı saç güzelliğiniz için özel bakım ürünleri içeriyor.

Herkesin farklı bir cilt tipi olduğu gibi farklı bir saç tipi var ve bc bonacure, yeni serisiyle sizin saç probleminize yönelik size özel çözümler sunuyor, aynen cilt bakımınızda olduğu gibi artık saç bakımınızda da size özel reçeteler mümkün.


bc’nin yenilikçi “Amino Formülü” saç bakımı teknolojisinde şüphesiz ileriye yönelik büyük bir adım. Amino asitler saçınızın doğal yapısında ve her bir telinde var olan küçük parçacıklar vetüm bc bonacure ürünlerinde en küçük amino asit olan “Glycine” mevcut. Küçük boyutundan dolayı “glycine” saçınızın dış yüzeyinden girerek iç yapısına kadar derinlemesine işleyebiliyor.

Aşırı şekillendirme, hava kirliliği,kimyasal işlemler ve yaşlanma saçınızdaki doğal yağların ve proteinlerin zamanla azalmasına yol açıyor. bc’nin ileri amino asit teknolojisi saçtan kaybolan asitleri saça geri kazandırıyor ve saçı derinlemesine yenileyerek, uzun süreli bakım sağlıyor. Saçın iç yapısına derinlemesine işleyen bakım maddeleri saça eski sağlığını, canlılığını ve parlaklığını geri kazandırıyor.

Devrim niteliğindeki “glycine” buluşu saç bakımınızı tamamıyla değiştirerek daha önce hiçbir zaman elde edemediğiniz sonuçlara kavuşmanızı sağlayacak.

Amino asit teknolojisi saçın iç yapısına etki ederken ApHinity teknolojisi saçın dış yüzeyine etki ediyor. ApHinity teknolojisiyle pozitif bakım molekülleri yalnızca saçın zayıf ve yıpranmış noktalarına tutunuyor ve burada bakım uygulayarak saç yapısını yeniden yapılandırıp eski gücüne kavuşturuyor.

Şık, sofistike ve zarif tasarımıyla dikkat çeken yeni bc bonacure hairtherapy serisi, banyonuza lüks ve modern bir hava katacak. Üstelik bc ürünlerinin kullanımı da kolay, ürünleri kolaylıkla tanıyabilmeniz için bc alt-serilerinde farklı renkler kullanılmış. Yeni bc ürünleri bir yandan terapi etkisi verirken diğer taraftan da hoş ve zevkli bir kullanım hissi uyandırıyor. Ürünler formülündeki hafif limon ve çiçek esansıyla saçınızda temiz, taze, bakımlı ve hoş bir etki bırakıyor. Her gün sağlıklı, parlak ve canlı saçlar için bc bonacure size özel bir reçete sunuyor.


Repair Rescue
Aşırı yıpranmış, röfleli ve rengi açılmış saçlar için geliştirilmiş Repair Rescue serisine özel “CuraTec proteinleri” saçınızı içten yapılandırarak muhteşem sonuçlar veriyor. Ayrıca, ürünlerin içeriğindeki özel bakım maddeleri saçlara canlılık ve uzun süreli parlaklık kazandırıyor.

Color Save
Boyalı saçlara özel bu zengin Color Save serisinin ürünleri iki amaca hizmet ediyor. Ürünler bir yandan yoğun kimyasal işlemlerle hasar görmüş saçları onarırken diğer taraftan da saç renginin solmasını engelleyerek, rengin canlılığını ve parlaklığını uzun süre korumasını sağlıyor.
Ürünlerin içeriğindeki “renk sabitleyiciler” ve “UV-koruma” saça bakım yaparken aynı zamanda saçı koruyor. Gerek serideki durulanan krem, gerekse de durulanmayan sprey krem saça uzun süreli renk koruma ve parlaklık sağlıyor.

Moisture Kick
Kuru ve dirençli, doğal kıvırcık veya dalgalı saçlar için geliştirilmiş olan Moisture Kick saçlara yoğun bakım sağlıyor. Amino asit formülü ve seriye özel “süt proteini kompleksi” mükemmel sonuç veriyor. Moisture Kick serisi ile aşırı kuru ve dirençli saçlar dahi nemleniyor, yeniden hayat buluyor.

Smooth Control
Kontrolü zor, elektriklenen ve söz dinlemeyen saçlara özel Smooth Control serisi, saça ipeksi bir parlaklık kazandırıyor, saçın kolayca şekil almasını sağlıyor. “Doğal yağlar” ve amino asitler saça derinlemesine işleyerek saçın elektriklenmesini ve uçuşmasını engelliyor. Serum şeklindeki yeni yumuşatıcı kapsüller terapi etkisiyle saçlara sağlık, yumuşaklık ve uzun süreli parlaklık kazandırıyor.

Light Volume
Normal veya ince telli saçlara özel Light Volume serisi içeriğindeki özel bakım maddeleriyle saçı ağırlaştırmadan ve yağlandırmadan saça gereken bakımı ve korumayı sağlıyor. Sonuç, hacimli, sağlıklı ve parlak saçlar…

Hair & Scalp Expert
Hair & Scalp Expert serisi ürünleri özel formülleriyle kepek problemleri, hassas baş derisi problemleri ve saç dökülmesiyle başa çıkmak üzere geliştirilmiş yeni bc ürün grubu…

Saç dökülmelerine karşı bc bir ilki gerçekleştiriyor ve saç oluşumunu artıran yepyeni bir ürün sunuyor. Ürünlerin içeriğindeki “Carnitin Tartrate” hem kadın hem de erkeklerin saç dökülme problemlerine karşı kullanılabiliyor ve mükemmel sonuçlar veriyor. Yapılan ürün testleri gösteriyor ki ürün kullanımını takiben 12 hafta içerisinde saç oluşumunda %21’lik ve saç yoğunluğunda %12’lik bir artış gözleniyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>