>

GÜZELLİK

Sağlıklı saç için reçeteniz

Schwarzkopf Professional “bc bonacure hairtherapy ile saç bakıma yepyeni bir anlayış getiriyor. Yeni bc bonacure hairtherapy olağanüstü ve kalıcı saç güzelliğiniz için özel bakım ürünleri içeriyor.
 
   
 
 
     
İçten Gelen Saç Güzelliği için BC Bonacure Hairtherapy

Sağlıklı saç için reçeteniz

Schwarzkopf Professional “bc bonacure hairtherapy ile saç bakıma yepyeni bir anlayış getiriyor. Yeni bc bonacure hairtherapy olağanüstü ve kalıcı saç güzelliğiniz için özel bakım ürünleri içeriyor.

Araştırmalar gösteriyor ki cildiniz ve saçınız birçok açıdan benzer özelliklere sahip. Bu yüzden bakım ürünü tercihi yaparken ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla cevap verecek ürünlere yönelmelisiniz.

Herkesin farklı bir cilt tipi olduğu gibi farklı bir saç tipi var ve bc bonacure, yeni serisiyle sizin saç probleminize yönelik size özel çözümler sunuyor, aynen cilt bakımınızda olduğu gibi artık saç bakımınızda da size özel reçeteler mümkün.

Şık ambalaj tasarımıyla her bir yeni bc bonacure bakım ürünü saçınızı yenileyerek ona sağlık kazandıracak mükemmel ve rakipsiz çözümler getiriyor.


Yeni bc bonacure hairtherapy serisinin ardındaki mantık saç problemlerine geçici bir takım çözümler getirmek değil, aksine problemleri kökten çözmeye yönelik uzun süreli ve etkin “terapiler” geliştirmek.

bc’nin yenilikçi “Amino Formülü” saç bakımı teknolojisinde şüphesiz ileriye yönelik büyük bir adım. Amino asitler saçınızın doğal yapısında ve her bir telinde var olan küçük parçacıklar vetüm bc bonacure ürünlerinde en küçük amino asit olan “Glycine” mevcut. Küçük boyutundan dolayı “glycine” saçınızın dış yüzeyinden girerek iç yapısına kadar derinlemesine işleyebiliyor.

Aşırı şekillendirme, hava kirliliği,kimyasal işlemler ve yaşlanma saçınızdaki doğal yağların ve proteinlerin zamanla azalmasına yol açıyor. bc’nin ileri amino asit teknolojisi saçtan kaybolan asitleri saça geri kazandırıyor ve saçı derinlemesine yenileyerek, uzun süreli bakım sağlıyorSaçın iç yapısına derinlemesine işleyen bakım maddeleri saça eski sağlığını, canlılığını ve parlaklığını geri kazandırıyor.

Devrim niteliğindeki “glycine” buluşu saç bakımınızı tamamıyla değiştirerek daha önce hiçbir zaman elde edemediğiniz sonuçlara kavuşmanızı sağlayacak.

Amino asit teknolojisi saçın iç yapısına etki ederken ApHinity teknolojisi saçın dış yüzeyine etki ediyor. ApHinity teknolojisiyle pozitif bakım molekülleri yalnızca saçın zayıf ve yıpranmış noktalarına tutunuyorve burada bakım uygulayarak saç yapısını yeniden yapılandırıp eski gücüne kavuşturuyor.

Şık, sofistike ve zarif tasarımıyla dikkat çeken yeni bc bonacure hairtherapy serisi, banyonuza lüks ve modern bir hava katacak. Üstelik bc ürünlerinin kullanımı da kolay, ürünleri kolaylıkla tanıyabilmeniz için bc alt-serilerinde farklı renkler kullanılmış. Yeni bc ürünleri bir yandan terapi etkisi verirken diğer taraftan da hoş ve zevkli bir kullanım hissi uyandırıyor. Ürünler formülündeki hafif limon ve çiçek esansıyla saçınızda temiz, taze, bakımlı ve hoş bir etki bırakıyor. Her gün sağlıklı, parlak ve canlı saçlar için bc bonacure size özel bir reçete sunuyor.


Repair Rescue
Aşırı yıpranmış, röfleli ve rengi açılmış saçlar için geliştirilmiş Repair Rescue serisine özel “CuraTec proteinleri” saçınızı içten yapılandırarak muhteşem sonuçlar veriyor. Ayrıca, ürünlerin içeriğindeki özel bakım maddeleri saçlara canlılık ve uzun süreli parlaklık kazandırıyor.

Color Save
Boyalı saçlara özel bu zengin Color Save serisinin ürünleri iki amaca hizmet ediyor. Ürünler bir yandan yoğun kimyasal işlemlerle hasar görmüş saçları onarırken diğer taraftan da saç renginin solmasını engelleyerek, rengin canlılığını ve parlaklığını uzun süre korumasını sağlıyor.
Ürünlerin içeriğindeki “renk sabitleyiciler” ve “UV-koruma” saça bakım yaparken aynı zamanda saçı koruyor. Gerek serideki durulanan krem, gerekse de durulanmayan sprey krem saça uzun süreli renk koruma ve parlaklık sağlıyor.

Moisture Kick
Kuru ve dirençli, doğal kıvırcık veya dalgalı saçlar için geliştirilmiş olan Moisture Kick saçlara yoğun bakım sağlıyor. Amino asit formülü ve seriye özel “süt proteini kompleksi” mükemmel sonuç veriyor. Moisture Kick serisi ile aşırı kuru ve dirençli saçlar dahi nemleniyor, yeniden hayat buluyor.


Smooth Control
Kontrolü zor, elektriklenen ve söz dinlemeyen saçlara özel Smooth Control serisi, saça ipeksi bir parlaklık kazandırıyor, saçın kolayca şekil almasını sağlıyor. “Doğal yağlar” ve amino asitler saça derinlemesine işleyerek saçın elektriklenmesini ve uçuşmasını engelliyor. Serum şeklindeki yeni yumuşatıcı kapsüller terapi etkisiyle saçlara sağlık, yumuşaklık ve uzun süreli parlaklık kazandırıyor.

Light Volume
Normal veya ince telli saçlara özel Light Volume serisi içeriğindeki özel bakım maddeleriyle saçı ağırlaştırmadan ve yağlandırmadan saça gereken bakımı ve korumayı sağlıyor. Sonuç, hacimli, sağlıklı ve parlak saçlar…

Hair & Scalp Expert
Hair & Scalp Expert serisi ürünleri özel formülleriyle kepek problemleri, hassas baş derisi problemleri ve saç dökülmesiyle başa çıkmak üzere geliştirilmiş yeni bc ürün grubu…

Saç dökülmelerine karşı bc bir ilki gerçekleştiriyor ve saç oluşumunu artıran yepyeni bir ürün sunuyor. Ürünlerin içeriğindeki “Carnitin Tartrate” hem kadın hem de erkeklerin saç dökülme problemlerine karşı kullanılabiliyor ve mükemmel sonuçlar veriyor. Yapılan ürün testleri gösteriyor ki ürün kullanımını takiben 12 hafta içerisinde saç oluşumunda %21’lik ve saç yoğunluğunda %12’lik bir artış gözleniyor. Yeni BC serisi vaadettiğini gerçekleştiriyor ve olağanüstü çözümler sunuyor.

Schwarzkopf Professional size en uygun saç bakım çözümlerini sunmak için en son teknolojiyi ve yardımcı araçları kullanmaya devam ediyor. Örneğin; bc bonacure yeni teşhis aracı saç problemlerinizi adım adım doğru bir şekilde teşhis etmek ve size en uygun, bakım ürünlerini saptamaya yardımcı olmak üzere özel olarak geliştirildi.

---------

BC BONACURE hairtherapy

Acil Kurtarma Serisi

Aşırı yıpranmış, kimyasal işlem görmüş saçlar için saçı içten güçlendiren aminoasit ve ceratium katkılı BC Acil Kurtarma

BC Acil Kurtarma Şampuan (250ml.)

Saçın iç yapısını güçlendirmek için günlük yıkama. Güçlü saçlar ve sağlıklı, parlak görünüm sağlar.

Fiyat: 25 YTL (KDV dahil)

BC Acil Kurtarma Krem (200 ml.)

Aşırı yıpranmış, kimyasal işlem görmüş saçlar için günlük bakım kremi

Sağlıklı, güçlü ve kolay taranan saçlar sağlar.Yıpranmış ve canlılığını kaybetmiş saçları yumuşatır, sağlıklı, güçlü ve ipek parlaklığına sahip saçlar yaratır.

Fiyat: 37 YTL (KDV dahil)

BC Acil Kurtarma Kür (200 ml.)

Yıpranmış saçlar için yoğun bakımla güçlü saçlar, sağlıklı, parlak görünüm ve doğal esneklik sağlar. Uzun süreli bakım ve içten onarım sağlar. Saçın yıpranma derecesine göre artalama haftada 1 defa uygulanır. Islak saçta saç tutamlarına ve uçlarına masaj yaparak uygulanır. 5-10 dakika bekletilip durulanır.

Fiyat: 55 YTL (KDV dahil)

BC Acil Kurtarma Enzim Özlü Kür ve Kolajen Terapi

Kimyasal işlemlerle çok yıpranmış saçlar için 2 aşamalı salon bakımı

1.Aşama Enzim Özlü Kür peeling yaparak saç yüzeyini Kolajen Terapi uygulamasına hazırlar. Saçın yumuşaklığını ve parlaklığını artırır. Kolajen Terapi uygulaması takip eder.

2.Aşama Kolajen Terapi saçın iç yapısını yoğun bakım ile güçlendirir. Saçı yeniden yapılandırır, saça doğal esneklik kazandırır. Enzim Özlü Kür uygulamasını takip eder.

YALNIZCA KUAFÖR SALONLARINDA UYGULANIR.

BC Acil Kurtarma Ekspres Bakım (10x15 ml. – 15 ml.lik 10 mini paket)

Yıpranmış saçları hızlı biçimde güçlendirir ve yeniden yapılandırır. Doğal yumuşaklık ve parlaklık sağlar. Havlu ile kurulanmış saça uygulanır. 30 saniye bekletilip durulanır.

Fiyat: 95 YTL (KDV dahil)

BC Acil Kurtarma Kırık U
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>