>

AŞK - CİNSELLİK

Elimin Kiri Olsun…

Bugünlerde hangimiz dışarı çıkarken kaç para harcayacağız diye düşünmüyoruz ki?
 
   
 
 
     

Özellikle de beyler sözümüz size! Bir kadını mutlu etmenin yolu paradan mı geçiyor sizce? Bu soruya cevabınız evetse yanlıyorsunuz çünkü kadınlar için önemli olan para değil duygulardır. Biz kadınlar bazen bir öpücükle dünyanın en güzel hediyesini almış gibi oluruz. Bunu unutmayın.

BEĞENDİĞİNİZ KADINA ÇİÇEK HEDİYE EDİN

Biliyoruz çiçekçiler dünyanın parasını istiyor. İyi de mezarlıklar ne güne duruyor? Etrafta kimse yokken, oralardan çiçek toplayıp sevdiğinize armağan edebilirsiniz.

SORUN YEMEĞE ÇIKMAK MI?

Herhangi bir pizzacıya gittiğiniz zaman bile tonlarca para harcamanız gerektiğinin farkındayız. Pikniğe ne dersiniz? Pizzacıya vereceğiniz paranın yarısıyla çok daha hoş ve romantik bir ortamda sevgilinizle başbaşa kalabilirsiniz. Gideceğiniz parkı önceden seçin, orada küçük çaplı bir keşif turu yapın, köğek pisliklerinden uzakta bir nokta belirleyin ve kendinizi tabiat ananın şefkatli kollarına bırakın.

GELELİM HEDİYE FASLINA

Bu işi halletmenin de iki yolu var. İlki sevgilinize kendi yaptığınız bir şeyi hediye etmek. Kadınlar erkeklerin kendileri için çaba harcamasına bayılırlar. Çarşıdan alacağınız pahalı bir hediye yerine kendi ellerinizle hazırladığınız ve onun fotoğraflarını kullandığınız bir kolaj sevgilinizi daha çok etkiler. İkinci yol da sevgilinizin arkadaşlarına telefon edip onun için özel bir hediye almayı planladığınızı söylemek. İstediğiniz bahaneyi uydurabilirsiniz, ne bileyim sevgilinizin yeni işi, yeni saçı, yeni yaşı vs. için bir parti düzenlediğinizi ve oan pahalı bir hediye vermek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Tabi cebinizden bilmem kaç milyon çıktığı halde hala bilmem kaç milyon daha toplamanız gerektiğini söyleyin ve onlardan yardım isteyin. Onların size vereceği parayla kendi cebinizdekini birleştirerek sevgilinize hediye alabilirsiniz. Parti vakti geldiğinde pahalı şaraplar yerine ucuzlarını seçin. Soranlara da bunun çok özel bir içki olduğunu falan söyleyin.

Yolunuz açık olsun.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>