>

MAGAZİN

Şükran Ovalı Annelik Provası Yaptı!

Evli mutlu çocuklu Şükran.
 
   
 
 
     

Mustafa Üstündağ, Güven Kıraç, Şükran Ovalı, Beyti Engin, Tuğrul Tülek, Ayşe Melike Çerçi, Erdal Tosun, Derya Karadaş, Selen Uçer, Emre Şen, Burak Güneş, Serkan Dağlı, Anıl Çelik, Muhittin Korkmaz, İrem Kahyaoğlu, Murat Serezli, Nazım Hikmet Yıldırım ve Haldun Dormen gibi zengin bir oyuncu kadrosuna sahip, Dino Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği “Şeytan Tüyü” 18 Mart’ta vizyona giriyor.

Filmde Neşe karakterini canlandıran Şükran Ovalı sette hem hamilelik hem de annelik provası yaptı. Mustafa Üstündağ’ın hayat verdiği Metin’in hayalinde evlendiği ve pek çok çocuk doğurduğu Neşe’nin evli, mutlu, çocuklu hali objektiflere yansıdı. Şükran Ovalı bu sahnede birlikte rol aldığı çocuklara set arasında da yakın ilgi gösterdi.

“Şeytan Tüyü” semtin ağır abisi Kürdo’ya (Beyti Engin) emanet ettiği kızlardan birinin hunharca öldürülmesiyle baş şüpheli durumuna düşen Metin’in (Mustafa Üstündağ) platonik aşkı Neşe (Şükran Ovalı) ile yeni bir hayat kurma hayalinin suya düşmesi üzerine kendini kurtarmak için asıl katili bulma serüveninde başından geçen trajikomik olayları konu alıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>